برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حيف است بازيكني مثل كريمي در ليگ نباشدميداودي: بايد تاوان اخبار اشتباه مطبوعات را بدهم

به گزارش خبرگزاري فارس، ميلاد ميداودي در خصوص ديدار تيمش مقابل استيل آذين اظهار داشت: من و ساير بازيكنان مقابل استيل آذين فرصت هاي زيادي هدر داديم. البته همين كه بتوانيم مقابل تيم پر مهره اي مثل استيل آذين اين تعداد موقعيت خلق كنيم، نشان از بيشتر شدن هماهنگي تيم ما دارد و اميدوارم در بازي هاي بعدي از اين موقعيت ها بهتر استفاده كنيم.
ميداودي با اشاره به اين موضوع كه قرار است مهاجمان تمرينات ويژه اي داشته باشند، گفت: مظلومي تصميم گرفته از اين پس تمرينات اختصاصي را براي زدن ضربات آخر مقابل دروازه انجام بدهيم. فشردگي مسابقات و آسيب ديدگي مهاجمان تيم ما اجازه نداده بود كه چنين تمريناتي داشته باشيم اما اين اتفاق به زودي مي افتد و قطعا در روند گلزني استقلال تأثير خواهد داشت. اين موضوع شامل ضربات ايستگاهي نيز مي شود تا استفاده بيشتري از اين ضربات ببريم.
مهاجم ملي پوش استقلال در رابطه با شايعات اخير پيرامون مصدوميت دست وي و عدم همراهي تيم ملي در ارمنستان گفت: متأسفانه برخي دوستان كم لطفي مي كنند. آن ها ابتدا نوشتند كه دست ميلاد ميداودي شكسته و بايد دو هفته در گچ قرار بگيرد، بعد از بازي با استيل آذين هم روزانه چند مطلب درج مي كنند كه ميداودي بايد از تيم ملي خط بخورد، چون دستش نشكسته بود. در واقع انتظار دارند كه من تاوان خبر اشتباهي كه خودشان درج كرده بودند را پس بدهم.
وي تاكيد كرد: از روز اول هم اعلام كردم كه دستم دچار شكستگي نيست و قطعا مقابل استيل آذين بازي مي كنم. اگر هم به ارمنستان نرفتم، با كسب اجازه از آقاي قطبي بود. يكي از دلايل آمدن من به تهران، رسيدن به پيراهن اصلي تيم ملي است و گرنه از استقلال اهواز هم سال ها به تيم ملي دعوت مي شدم و بارها در بازي هاي رسمي تيم ملي نيز بازي مي كردم كه آخرين آن مقابل سنگاپور در مقدماتي جام ملت هاي آسيا بود.
وي در خصوص درگيري پيش آمده در بازي استقلال و استيل آذين گفت: شايد فريدون زندي تحت تأثير حساسيت مسابقه آن حركت را انجام داد و دليل واكنش بازيكنان ما حرف هايي بود كه زندي در حين درگيري بر زبان آورد. اين برخوردها در فوتبال پيش مي آيد و آن بازي هم تمام شده و بايد به فكر بازي بعدي باشيم.
ميلاد ميداودي ضمن ابراز ناراحتي از اختلاف پيش آمده بين علي كريمي و باشگاه استيل آذين گفت: من بازيكن استقلال هستم و نمي توانم درباره مسائل داخلي باشگاه ديگري نظر بدهم اما از اين اتفاق ناراحت شدم. بازيكناني مثل علي كريمي، فرهاد مجيدي، مهدي مهدوي كيا و .... با حضور مجدد در ايران به ليگ برتر هيجان بيشتري داده اند و حيف است بازيكني مثل كريمي در ليگ نباشد. وقتي كريمي به ليگ ايران برگشت، ديديم كه ورزشگاه آزادي در اولين بازي اين بازيكن پر از تماشاگر شد.
مهاجم استقلال در خصوص آينده تيم استقلال خاطر نشان ساخت: سه بازي متوالي در ورزشگاه آزادي داريم و بايد هواداران را خوشحال به خانه هايشان بفرستيم. اميدوارم استقلالي ها هم حضور بيشتري در ورزشگاه داشته باشند و به تيم خودشان كمك كنند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/25
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: