برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آخرين خبر ها از پرسپوليس

اوسال از امروز در تمرين پرسپوليس شركت مي كند

*باشگاه پرسپوليس قصد دارد جزييات موضوع ديپورت هروه اوسال و بازگرداندنش به تركيه را بررسي كند.
با اين حال مشكل رواديد مهاجم بوركينا فاسويي پرسپوليس حل شده و او بعد از مراجعه به هلند و سپس بلژيك، از هلند به تهران بازخواهد گشت. اوسال ساعت 18 امروز از طريق آلمان وارد فرودگاه امام خميني خواهد شد. رابط وي ادعا مي‌كند اوسال در اين چند روز تمرين داشته و علي دايي هم از وضعيتش باخبر بوده است.

بعيد نيست امروز اين بازيكن در تمرين پرسپوليس كه ساعت 19 برگزار مي‌شود شركت كند و البته تماشاگر تمرين باشد. به هر صورت اوساله از فردا (جمعه) قطعا تمرين‌هايش را با پرسپوليس از سر خواهد گرفت.

*فشنگچي امسال در قم بازي نمي‌كند
اميرحسين فشنگچي خيلي دوست داشت مقابل صباي قم تيم سابقش بازي كند اما از قرار معلوم اين اتفاق نخواهد افتاد و برخلاف تصور فشنگچي، او اين مسابقه را نيز از دست مي‌دهد. 

فريد زرينه پزشك پرسپوليس اعلام كرده احتمال رسيدن فشنگچي به بازي يكشنبه شب 50-50 است اما به نظر مي‌رسد هافبك چپ‌پاي پرسپوليس امسال در قم بازي نخواهد كرد. فشنگچي كه ديروز كار سبك با توپ و تمرين‌هاي اختصاصي‌اش را ادامه داد به لحاظ بدني هم از بقيه نفرات تيم عقب‌تر است.
 

*گلر سوم پرسپوليس چرخشي شد
 بالاخره محمد علي يحيوي تصميم گرفت از دو گلر جوان پرسپوليس كه طي هفته گذشته حضور تواماني در تمرين اين تيم داشتند به‌صورت چرخشي استفاده كند.

يحيوي گفته از بنيامين محمودي و مسعود داستاني يك هفته در ميان در تمرين‌هاي پرسپوليس استفاده خواهد كرد. بنابر اين، اين دو گلر 18-17 ساله يك هفته در تمرين اميدها و يك هفته در تمرين بزرگسالان پرسپوليس حاضر خواهند بود.

*اعتراض اشپيتيم كارساز شد

دويدن‌هاي دور زمين و تمرين‌هاي اختصاصي‌بدنسازي بالاخره موجب اعتراض اشپيتيم آرفي شد.

گفته مي‌شود اشپيتيم بعد از تمرين‌هاي اختصاصي روزهاي اخير كه اتفاقا پرفشار هم بوده گفته: «مگر مي‌خواهم در مسابقه دو ماراتن شركت كنم كه اينقدر بايد بدوم؟» 

البته ظاهرا اين اعتراض‌ها مورد قبول واقع شده چرا كه از روز گذشته آرفي به همراه پروين طعم تمرين با توپ را چشيدند و حداقل ديروز خبري از آن استارت‌هاي كوتاه و بلند طاقت‌فرسا نبود.

 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: