برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

المپيك نوجوانان ‪ ۲۰۱۰‬سنگاپور؟ سرمربي تيم بسكتبال ايران: از تيم سوم جهان شكست خورديم

ورزش. داخلي. بسكتبال سه نفره. المپيك نوجوانان سنگاپور
تهران - سرمربي تيم ملي بسكتبال سه نفره ايران در بازي‌هاي ‪ ۲۰۱۰‬سنگاپور گفت: در مصاف با قهرمان اروپا و تيم سوم جهان شكست خورديم.

به گزارش روز دوشنبه ايرنا، ابوالقاسم كياني شكست امروز تيم ملي بسكتال سه نفره كشورمان از تيم ليتواني با نتيجه ‪ ۱۸‬بر ‪ ۲۹‬را قابل پيش بيني عنوان كرد.

وي با بيان اينكه تيم بسكتبال نوجوانان ايران در صورت غلبه بر ليتواني شگفتي ساز بازي‌هاي المپيك لقب مي‌گرفت، افزود: حريف ايران يكي از قدرتمندترين تيم‌هاي جهان است كه در مسابقات اخير در مصر عنوان سوم را كسب كرده بود.

وي اضافه كرد: پرامتيازترين بازيكن جهان نيز امروز با حضور در تركيب تيم ليتواني در برابر تيم ايران به ميدان آمد.

كياني در ادامه افزود: همه تيم‌هاي شركت‌كننده در بازي‌هاي سنگاپور پيش از آغاز اين رقابت‌ها چندين ديدار تداركاتي با ساير تيم‌ها برگزار كرده بودند اما، تيم ايران بدون برگزاري ديدارهاي تداركاتي گام به اين مسابقات نهاد.

وي اضافه كرد: تيم كشورمان تنها با چند ماه تمرين در اين رويداد بزرگ ورزشي حاضر شده است.

مربي تيم ملي بسكتبال كشورمان با ابراز رضايت از عملكرد ملي پوشان گفت:
هر چند بازي برابر ليتواني را به حريف واگذار كرديم اما، بازيكنان تيم نسبت به بازي با مصر هماهنگ تر بودند و بازي مطلوب تري را به نمايش گذاشتند.

كياني تنها ضعف تيم بسكتبال كشورمان را از دست دادن پرتاب‌هاي پنالتي دانست و گفت: اين مشكل پايه‌اي در تيم‌هاي كشورمان در همه رده‌هاي سني وجود دارد.

نخستين دوره بازي‌هاي المپيك نوجوانان با حضور ‪ ۳۶۰۰‬ورزشكار ‪ ۱۴‬تا ‪ ۱۸‬سال از ‪ ۲۰۴‬كشور جهان در ‪ ۲۶‬رشته ورزشي از تاريخ ‪ ۲۴‬مرداد ماه آغاز شده است و ‪ ۴‬شهريور ماه به پايان مي‌رسد.


تاریخ: 1389/5/25
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: