برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/سلیمانی: مصدومیتم عود کرد/ در مسابقات بعدی جبران می‌کنم

تکواندوکار وزن 48- کیلوگرم کشورمان گفت: متاسفانه قبل از دیدار فینال مشکل مصدومیت گذشته ام عود کرد و نتوانستم در دیدار نهایی به میدان بروم.

محمد سلیمانی در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به سنگاپور، در مورد کسب مدال نقره در نخستین دوره بازی‌های المپیک نوجوانان گفت: من مسابقات را خیلی خوب شروع کردم و با پیروزی قاطع برابر حریفی از ازبکستان و برتری بهتر برابر حریفی از آمریکا به فینال راه یافتم.

وی ادامه داد: حریفانم از نظر جثه بزرگ تر از من بودند و قدرت بدنی بیشتری داشتند که این موضوع کارم را مشکل کرده بود اما مبارزاتم را با تفکر بیشتری انجام دادم و توانستم برابر آنها پیروز شوم.

تکواندوکار وزن 48- کیلوگرم کشورمان اضافه کرد: متاسفانه پیش از دیدار فینال، مشکل مصدومیت گذشته ام عود کرد، به همین دلیل نتوانستم در دیدار نهایی به میدان بروم.

سلیمانی تکواندوکار وزن 48- کیلوگرم ایران در پایان ابراز امیدواری کرد با رفع این مصدومیت بتواند در مسابقات بعدی این نتیجه را جبران کند.

نخستین دوره بازی های المپیک نوجوانان با حضور 3600 ورزشکار 14 تا 18 سال از 204 کشور جهان در 26 رشته ورزشی  از تاریخ 24 مرداد ماه آغاز و 4 شهریور ماه به پایان می رسد.


تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: