برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/پرس سينه قهرماني آسيا - فيليپين/تيم‌هاي ملي ايران با اقتدار قهرمان آسيا شدند

به گزارش باشگاه خبري فارس "توانا "، تيم ملي پرس سينه ايران كه براي حضور در پنجمين دوره رقابت‌هاي پرس سينه قهرماني آسيا با كارواني 76 نفره و در 4 رده سني نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پيشكسوتان (4 رده سني) عازم فيليپين شده بود در رده‌هاي سني نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با اقتدار عنوان قهرماني مسابقات را به خود اختصاص داد.
اين رقابت‌ها با حضور 18 كشور آسيايي از 22 مرداد ماه در مانيل پايتخت فيليپين آغاز شده بود و شب گذشته با قهرماني ايران به پايان رسيد. كاروان كشورمان در اين مسابقات با 29 مدال طلا، 13 نقره و 6 برنز با اقتدار عنوان قهرماني را از آن خود كردند. تيم‌هاي ژاپن و قزاقستان هم پس از ايران دوم و سوم شدند.
نتايج زير به دست آمد:
* نوجوانان:
1- ايران 2- ژاپن 3- قزاقستان
* جوانان:
1- ايران 2- ژاپن 3- قزاقستان
* بزرگسالان:
1- ايران 2- ژاپن 3- قزاقستان
* پيشكسوتان:
1- ژاپن 2- ايران 3- قزاقستان

تيم ملي پرس سينه ايران به سرمربيگري و سرپرستي فرشيد سلطاني در اين مسابقات شركت كرد.
همچنين در مراسم اختتاميه اين مسابقات كه شب گذشته در مركز تجاري "كوپو جي " برگزار شد، ميزباني مسابقات پرس سينه سال 2011 به چين تايپه و رقابت‌هاي پاورليفتينگ قهرماني آسيا به ژاپن سپرده شد.
در اين مراسم از زحمات فرشيد سلطاني، رئيس كميته پاورليفتينگ ايران و نايب رئيس كنفدراسيون آسيا تقدير شد. قرار است وي براي سمت دبيري كنفدراسيون پاورليفتينگ آسيا در سال آينده نامزد شود.
تيم پرس سينه ايران در چهارمين دوره اين رقابت‌ها كه سال گذشته به ميزباني هند برگزار شده بود نيز با كسب 17 مدال طلا، 5 نقره و 4 برنز با اقتدار به مقام قهرماني دست يافت. تيم‌هاي قزاقستان و ژاپن نيز به ترتيب در جايگاه دوم و سوم ايستادند.
كاروان ايران چهارشنبه 27 مرداد ماه ساعت 18 از طريق فرودگاه امام خميني (ره) به ايران باز مي گردند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: