برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پاسخ مديرعامل راه ساري به دبيرينجاريان:‌ دبيري تبريز شخصيت ليگ برتري ندارد

سعيد نجاريان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: ادعاهاي مديرعامل باشگاه دبيري تبريز كذب محض است. آنها 10 سال پيش هم در ليگ بودند و اين حرف‌ها را زدند و بعد از يك سال اوت شدند. اين تيم امسال هم نتوانست سهميه ليگ برتر را خودش به دست آورد و امتياز يكي از تيم‌ها را خريد. به نظر من مسئولان اين تيم شخصيت ليگ برتري ندارند.
وي تاكيد كرد: دبيري اگر به همين منوال ادامه دهد جزو يكي از تيم‌هاي سقوط كننده خواهد بود. در بازي هفته گذشته، ناظر فدراسيون و داوران حضور داشتند، نمايندگان صداوسيما هم از نزديك ديدند كه چنين چيزهايي در سالن نبود. اينكه تماشاگران فحش دادند و بطري آب پرتاب كردند، كذب محض است. اگر واقعا چنين مواردي بود حتما به فدراسيون گزارش مي‌شد و آنها هم با ما برخورد مي‌كردند.
نجاريان خاطرنشان ساخت: براي مسئولان اين تيم متاسفم. آنها نمي‌توانند 5 هزار تماشاگر حاضر در سالن سيدرسول حسيني را ببينند و فكر مي‌كنند مي‌توانند هر چه دل‌شان خواست، بگويند. تيم دبيري تبريز از همان ابتداي بازي به ضد فوتبال روي آورد. بازي فوتسال ما چيزي در حدود 2 ساعت و نيم به طول انجاميد. آنها خودشان را روي زمين مي‌انداختند تا وقت تلف كنند. 2 يا 3 بار هم تيم‌شان را بيرون كشيدند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/25
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: