برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سوریان در گفتگو با مهر:هیچ مصدومیتی ندارم / نام حریفان برایم فرقی ندارد

دارنده چهار مدال طلای کشتی فرنگی جهان گفت: بدون هیچ مصدومیتی آماده حضور در رقابت های جهانی و تکرار یک افتخار دیگر برای کشتی ایران هستم.

حمید سوریان فرنگی کار وزن 55 کیلوگرم ایران در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: پس از قهرمانی سال گذشته در رقابت های جهانی دانمارک، ماه هاست که در اردوهای تیم ملی حضور دارم و همراه با سایر کشتی گیران تمرینات مد نظر کادر فنی تیم ملی را دنبال می کنم.

وی ادامه داد: در آستانه رقابت های جهانی، کشتی گیران با یک دنیا انگیزه برای شرکت در این مسابقات مهم تمرین می کنند و حضور محمد بنا به عنوان سرمربی تیم ملی به ملی پوشان انگیزه چندین برابر داده است.

سوریان با بیان اینکه برای حضور در مسکو آماده است اظهار داشت: برخی از شنیدن خبری در مورد مصدومیت من نگران شدند در حالی این موضوع یک صدمه دیدگی ساده از ناحیه زانو و در حین تمرینات بود که به هیچ عنوان جدی نیست و من با آمادگی کامل آماده حضور در رقابت های جهانی هستم.

وی در پایان با اشاره به اینکه برای حضور در رقابت های جهانی مسکو تابع تصمیم کادر فنی است خاطر نشان کرد: کشتی گیران قدرتمندی نظیر مانکی یف روس که در رقابت های المپیک پکن در اثر یک حادثه به وی باختم در مسکو حاضر هستند، هدف من قهرمانی است و نام حریفان برایم فرقی ندارد.

رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان روزهای 14 تا 17 شهریور ماه در شهر مسکو پایتخت روسیه برگزار می شود.


تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: