برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

به دليل عدم ارسال بليت و ID كارتهادي ساعي به المپيك نوجوانان سنگاپور نرفت

به گزارش خبرگزاري فارس، فدراسيون جهاني تكواندو سال گذشته در حاشيه مسابقات جهاني نوجوانان در مكزيك در گفت و گويي با هادي ساعي، دارنده 2 مدال طلاي المپيك از وي دعوت كرد تا در المپيك نوجوانان حضور يابد.
آنها از ساعي خواستند تا به همراه استيون لوپز امريكايي و پاسكال فرانسوي در اين المپيك سخنراني كرده و نوجوانان را بيشتر با روح المپيك آشنا كند.
از آنجا كه ساعي مدير فني تيم ملي نوجوانان ايران است، فدراسيون جهاني تصور مي كرد كه تيم ايران را در سنگاپور همراهي خواهد كرد؛ اما با توجه به محدوديت اعزام همراهان، ساعي نمي توانست در اين مسابقات در كنار تكواندوكاران نوجوان باشد.
به همين دليل كميته بين المللي المپيك و فدراسيون جهاني با ارسال دعوت نامه اي رسمي از وي براي شركت در المپيك سنگاپور دعوت به عمل آورد.
در چنين شرايطي بايد بليت و ID كارت كه حكم رواديد افراد را دارد از سوي كميته برگزاري براي فرد مورد نظر ارسال شود كه گويا تا كنون براي هادي ساعي نيامده است.
كيارش بحري، رئيس كميته بين الملل فدراسيون تكواندو در اين خصوص به خبرنگار فارس گفت: ساعي گذرنامه خود را به كميته ملي المپيك تحويل داده و رواديد هم برايش گرفته اند.
وي افزود: فدراسيون مسئول رسيدگي به كارهاي مربوط به المپيك نيست؛ اما من اين مورد را پيگيري كردم گويا هنوز بليت و كارت شناسايي براي ساعي ارسال نشده است.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/25
موضوع: رزمی
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: