برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از سنگاپور/اعتراض شديد كياني به داور و ستايش عملكرد تيم‌ بسكتبال ايران

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از سنگاپور، تيم ايران صبح امروز در حالي در ديدار بسكتبال 3 نفره برابر آرژانتين 24 بر 21 شكست خورد كه ناداوري در اين بازي بسيار زياد بود.
قاسم كياني، سرمربي تيم بسكتبال 3 نفره ايران پس از آنكه تيمش با ناداوري محض برابر آرژانتين شكست خورد، به شدت به مسئولان برگزاري و داور بازي اعتراض كرد و از آنها در مورد اشتباهات عمدي صورت گرفته توضيح خواست.
2 ثانيه مانده به پايان اين ديدار تيم ايران يك پرتاب سه امتيازي انجام داد و حتي بازيكنان آرژانتين نيز ناراحتي خود را از محروم شدن از پيروزي و به تساوي كشيده شدن بازي نشان دادند؛‌ اما در كمال تعجب داور به بهانه اينكه پاي بازيكن پرتاب كننده روي خط قرار داشت، اين پرتاب را نپذيرفت تا تيم ايران با ناداوري در اين بازي مغلوب شود.

* بازيكنان ايران پس از بازي علاوه بر ناراحتي در مورد شكست از ناداوري صورت گرفته نيز بسيار عصباني بوده و تنها در گوشه‌اي بهت زده نشسته بودند.

*در پايان بازي چند بازيكن آمريكايي كه نظاره‌گر مسابقه ايران و آرژانتين بودند، به همراه يكي از مسئولان فيبا عملكرد ايران را ستودند و به سرمربي و بسكتباليست‌هاي ايران در مورد انجام بازي خوب تبريك گفتند.
تيم ايران فردا در چهارمين ديدار خود فردا برابر پاناما به ميدان مي‌رود.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/26
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: