برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عصفوري در گفت‌وگو با فارس:به دليل نبود بودجه اردوهاي برون مرزي برگزار نشد

فرهاد عصفوري در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس با اشاره به دومين مرحله اردوي آمادگي تيم ملي كوهستان عنوان كرد: در پايان اين اردو نفرات اعزامي به مسابقات قهرماني آسيا در كره جنوبي معرفي خواهند شد، بر اين اساس 23 ركابزن در 2 بخش زنان و مردان از ميان نفرات حاضر در اردوي اول به اين مرحله دعوت شده اند.
وي افزود: اين ركابزنان در مدت 4 روز تمرين فرصت دارند تا شاخص‌هاي برتري خود را به نمايش بگذارند و در پايان اين اردو 8 ركابزن براي اعزام به قهرماني آسيا انتخاب خواهند شد.
مربي تيم ملي با اشاره به اعزام تيم در 2 رشته گفت: در اين دوره، مسابقات در رشته‌هاي كراس كانتري و دانهيل و در 2 بخش زنان و مردان برگزار خواهد شد؛ اما در اين دوره در رشته دانهيل مسابقات فقط در رده سني بزرگسالان برگزار خواهد شد و ما در اين رده 2 ورزشكار انتخاب مي‌كنيم و در رشته كراس كانتري 4 نفر در بخش مردان و يك نفر در بخش بانوان راهي كره جنوبي مي‌شوند.
عصفوري در خصوص پيشبيني عملكرد تيم اعزامي به كره جنوبي تصريح كرد: متاسفانه به دليل نبود بودجه عملا برنامه‌هاي تداركاتي ما براي كسب آمادگي اعزام به اين مسابقات اجرايي نشد و اين صرفا در بخش كوهستان نبود؛ چرا كه در ساير رشته‌ها هم اين مشكل وجود دارد. بودجه بايد از سوي سازمان تربيت‌بدني تامين مي‌شد كه اين امر رخ نداد و ما از اعزام به اردوهاي برون مرزي براي كسب آمادگي شركت در بازي‌هاي آسيايي گوانگجو باز مانديم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/26
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: