برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اولين مجوز مدرسه فوتبال بانوان با نام بانوي ايراني صادر شد

ورزش. فوتبال بانوان. فوتبال بانوان
تهران - اولين مجوز مدرسه فوتبال ويژه بانوان به نام نيلوفر اردلان بازيكن و كاپيتان تيم ملي فوتبال بانوان ايران و ملي پوش فوتسال كشورمان به ثبت رسيد.

نيلوفر اردلان روز سه شنبه با بيان اين مطلب در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت : پس از پيگيري‌هاي مستمر موفق شدم اولين مدرسه فوتبال بانوان را با نام يك زن ايراني به ثبت برسانم كه به زودي و در روز عيد فطر شاهد گشايش اين مدرسه در منطقه ‪ ۱۵‬تهران خواهيم بود.

وي افزود : پيش از اين نيز مدارس فوتبال در كشور براي بانوان فعال بود اما تقاوت اين مدرسه با مدارس ديگر در آن است كه مجوز به نام يك بانوي ايراني صادر شده است كه اين مي‌تواند نويدبخش روزهاي خوبي براي فوتبال بانوان ايران باشد.

اردلان افزود: سال‌ها است كه در فوتبال و فوتسال بانوان حضور دارم و افتخار پوشيدن پيراهن مقدس تيم ملي فوتبال و فوتسال ايران را نيز دارم، دوره‌هاي مربيگري را سپري كرده ام و به دنبال آن هستم تا جهشي بلند در فوتبال بانوان ايران ايجاد كنم چرا كه به اعتقاد من بانوان ايران به آن چه حقشان است، نرسيده اند.

وي ادامه داد: اين مدرسه فوتبال در منطقه ‪ ۱۵‬و در بوستان پرديس آغاز به كار خواهد كرد و با توجه به اين كه از امكانات مناسبي چون چمن طبيعي و سالن چند منظوره برخوردار است، محيطي مناسب براي دختران علاقه مند به فوتبال خواهد بود. در اين مدرسه بر روي استعداهاي ‪ ۶‬تا ‪ ۱۸‬سال كار خواهيم كرد و پس از ماه مبارك رمضان به صورت رسمي كار خود را آغار مي كنيم.

مديريت اين مدرسه فوتبال بر عهده شهرزاد مظفر سرمربي تيم فوتبال بانوان زير ‪ ۱۵‬سال ايران است.


تاریخ: 1389/5/26
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: