برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

معدنچی در گفتگو با مهر:نباید به راحتی کریمی را از دست بدهیم/ سر تمرین کسی آب نمی خورد

هافبک تیم فوتبال استیل‌آذین گفت: کریمی بازیکن بزرگ و تاثیرگذاری است که نباید براحتی از کنار او بگذریم.

مهرزاد معدنچی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آخرین شرایط استیل‌آذین پس از بازی مقابل استقلال و البته اخراج کریمی اظهار داشت: بعد از بازی با استقلال چند جلسه تمرین کردیم اما تمرین ما تحت تاثیر اتفاقی که برای علی کریمی رخ داد برگزار شد. این اتفاق جدا از هر بحثی در نهایت روی تیم و بازیکنان تاثیر منفی می‌گذارد و به سود ما نخواهد بود.

وی افزود: برای بازی مقابل مس 3 بازیکن اصلی خود یعنی کریمی، کعبی و زندی را در اختیار نداریم و این موضوع کار ما را سخت می‌کند با این حال برای دور نشدن از جمع مدعیان و ماندن در کورس قهرمانی باید 3 امیتاز کامل این مسابقه را از آن خود کنیم.

"مصطفی آجرلو در بخش‌هایی از گفتگو با برنامه نود دوشنبه شب پیرامون اتفاقات اخیر عنوان کرد که بازیکنان استیل آذین روز بازی با استقلال روزه بوده‌اند. ضمن اینکه مدیرعامل استیل‌آذین در بخش دیگری از این گفتگو تاکید کرد اگر سر تمرین بود، اجازه نمی‌داد آب بیاورند"، معدنچی در این خصوص گفت: سر تمرین استیل‌آذین برای مراعات حال بازیکنانی که روزه می‌گیرند کسی آب نمی‌آورد. هر بازیکنی اگر بخواهد آب بخورد به رختکن می‌رود.

وی ادامه داد: اما حساسیت این بحث باعث شد که حاشیه‌های زیادی مطرح بشود و هرکس این مسئله را بزرگ تر از نفر قبلی جلوه بدهد. در هر صورت معتقدم هر اتفاقی که افتاد درون تیم بود و نباید رسانه‌ای می‌شد. حالا که رسانه‌ای شده امیدوارم زودتر حل بشود چراکه تیم برای موفقیت به آرامش احتیاج دارد.

هافبک چپ پای تیم فوتبال استیل‌آذین در خصوص این جمله آجرلو که "بازیکنان روز بازی با استقلال ناهار نخورده‌اند"، تصریح کرد: من پیش از صحبت‌های آقای آجرلو در برنامه نود گفتم که همه ما روز بازی با استقلال ناهار خوردیم.

مهرزاد معدنچی با گفتن این جمله که "همه بازیکنان از نبود کریمی ناراحت هستند"، اظهار داشت: در این چند روز همه بازیکنان از نبود کریمی ناراحت هستند چراکه او بازیکن ارزشمندی است و حضورش برای هر تیم نعمت است. نباید براحتی این بازیکن را از دست بدهیم.


تاریخ: 1389/5/26
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: