برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفت‌وگو با فارسبساطي: به قولم در مورد حسن رحيمي عمل كردم

غلامحسين بساطي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: پيش از اعزام به فنلاند به كادر فني تيم ملي آزاد قول داده بودم كه رحيمي تمريناتش را بعد از رقابت‌هاي ارتش‌هاي جهان نيز بلافاصله پيگيري كند. به اين قول عمل كرده و اين كشتي‌گير بدون وقفه كارش را طبق برنامه دنبال كرد و فقط روز بازگشت بود كه نتوانست اين كار را انجام دهد. ما پيش از مسابقات نيز تاكيد كرده بوديم كه عرق ملي داريم و مسابقات جهاني نيز از اهميت زيادي برخوردار است؛ اما به خاطر بيماري جلالي‌بهار و نياز تيم نيروهاي مسلح به رحيمي مجبور شديم از وي استفاده كنيم.
وي تاكيد كرد: جا دارد در اين مورد از فدراسيون كشتي و كادر فني تيم ملي كه با ما همكاري كردند، تشكر كنم. همچنين محمدعلي صنعتكاران كه بامداد امروز با حضور در فرودگاه به استقبال تيم‌هاي نيروهاي مسلح آمد.
دبير هيات كشتي نيروهاي مسلح در مورد نتايج به دست آمده در مسابقات ارتش‌هاي جهان خاطرنشان ساخت: مسابقات در سطح بالاتري از رقابت‌هاي سال 2008 برگزار شد و كشتي‌گيران نامدار زيادي در آن شركت داشتند كه در رشته آزاد با اقتدار قهرمان شديم و در فرنگي هم اگر امير دريكوندي از جدول حذف نمي‌شد به راحتي اولي را به خود اختصاص مي‌داديم. متاسفانه در مبارزه دريكوندي با حريف ليتواني‌اش گروه داوري قضاوت بسيار بدي داشت و با وجود استفاده حريف از پا، به وي امتياز دادند كه اين مورد اعتراض ما قرار گرفت و درنهايت دريكوندي نيز حاضر نشد براي بالا بردن دست حريفش روي تشك حضور پيدا كند و به همين دليل از دور رقابت‌ها حذف شد.
بساطي ادامه داد: اگر اين كشتي‌گير با حريفش دست مي‌داد، با وجود شكستش درنهايت به مقام هفتم مي‌رسيد و همين 4 امتياز به ما اضافه مي‌كرد و با 2 امتياز بيشتر از اوكراين، قهرمان رشته فرنگي هم مي‌شديم. عبدالمحمد پاپي هم بايد قهرمان مي‌شد؛ اما با قضاوت بد داوران اين اتفاق رخ نداد. در مجموع از عملكرد همه اعضاي تيم راضي هستيم. آنها متفكرانه و جسورانه كشتي گرفتند. مثلا جعفر دليري اين‌بار حريف آذربايجاني‌اش كه قبلا به او باخته بود را شكست داد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/26
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: