برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تيم ملي كشتي فرنگي كشورمان پس از نشست كادر فني معرفي مي‌شود

ورزش. كشتي. بنا
تهران - طبق اعلام سرمربي تيم ملي كشتي فرنگي كشورمان، معرفي ملي پوشان اعزامي به رقابت‌هاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو به بعد از برگزاري جلسه اعضاي كادر فني موكول شد.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا ، كادر فني تيم ملي كشتي فرنگي كشورمان هنوز در مورد تركيب تيم اعزامي به رقابت‌هاي جهاني مسكو تصميم‌گيري نكرده و برخي اخبار منتشر شده در مورد اعلام تركيب نهايي، گمانه زني و پيش بيني كارشناسان است.

محمد بنا سرمربي تيم ملي به تازگي اعلام كرده است كه براي بالابردن روحيه كشتي گيران و آماده‌سازي آنان براي حضور در رقابت‌هاي جهاني، اردو از روز يكشنبه تعطيل شده و قرار است مرحله جديد اردو از روز پنج شنبه آغاز شود و اين اردو تا زمان اعزام به مسكو ادامه يابد.

به گفته وي با توجه به برگزاري اردو از روز پنج شنبه در اوايل هفته آينده نيز جلسه كادر فني برگزار مي‌شود تا پس از بررسي تمامي شرايط موجود، بهترين نفرات حال حاضر اردوي تيم ملي براي حضور در تركيب تيم اعزامي به رقابت‌هاي جهاني انتخاب شوند.

محمد بنا در اين مورد خاطرنشان كرد: كشتي گيران براي حضور در آوردگاه جهاني، تمرينات سختي را دنبال كردند و با روحيه و انگيزه بالا و بدون هيچ خستگي آماده حضور در رقابت‌هاي جهاني هستند.

رقابت‌هاي كشتي فرنگي قهرماني جهان طي روزهاي ‪ ۱۴‬تا ‪ ۱۷‬شهريورماه در شهر مسكو پايتخت روسيه برگزار مي‌شود.تاریخ: 1389/5/26
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: