برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ويشگاهي: در مسابقات انتخابي تيم ملي كاراته شركت مي‌كنم

ورزش. رزمي. كاراته
تهران- ملي پوش كاراته ايران گفت: با وجود سرماخوردگي شديد در مسابقات انتخابي تيم ملي كاراته شركت خواهم كرد.

جاسم ويشگاهي روز سه شنبه در گفت وگو با ايرنا در مورد وضعيت خود براي حضور در مسابقات انتخابي تيم ملي خاطرنشان كرد: چند روزي است دچار سرماخوردگي شديد شده ام و همين مساله مرا با ضعف بدني روبرو كرد اما براي احترام به تصميم كادر فني و مسوولان فدراسيون در مسابقات انتخابي امشب تيم ملي شركت خواهم كرد.

قهرمان سابق جهان در مورد نظر پزشك تيم ملي براي حضور وي در مسابقات انتخابي افزود: پزشك تيم ملي مرا نديده است و خودم تشخيص دادم تا در مسابقات انتخابي امشب شركت كنم تا حرف و حديثي به وجود نيايد.

وي گفت : سعي مي‌كنم با استفاده از تجارب خود در مسابقات انتخابي پيروز شوم و پيراهن تيم ملي را براي حضور در بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو به دست آورم.

قهرمان بازي‌هاي آسيايي دوحه گفت: در وزن منهاي ‪ ۸۴‬كيلوگرم حريفان مطرحي همچون سعيدفرخي و منصور حسن بيگي را پيش روي دارم كه به صورت دوره‌اي با هم مبارزه مي‌كنيم .

ويشگاهي ادامه داد: تمام تلاشم را براي رسيدن به موفقيت به كار مي‌گيرم واميدوارم هر ورزشكاري كه شايسته تر است در مبارزات انتخابي پيروز شود.

وي در مورد مصدوميت كهنه خود گفت: از ناحيه كمر مصدوميت كهنه‌اي دارم كه كمتر به آن فكر مي‌كنم و در حال حاضر مشكلي با آن ندارم .

ملي پوش كاراته ايران در مورد حضورش در اردوهاي تيم اعزامي به گوانگ ژو گفت:مي توانستم در تيم اعزامي به مسابقات جهاني صربستان باشم اما به دليل اين كه بازي‌هاي آسيايي براي مسوولان ورزش كشور ار اهميت بيشتري برخوردار است ،حضور در گوانگ ژو را انتخاب كردم.
تاریخ: 1389/5/26
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: