برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آنچه بايرن در مورد روبن مي‌خواهد، منطقي است

فرانتس بكن‌باوئر درحاشيه ديدار بايرن و ويندك كه دوشنبه شب در مرحله اول جام حذفي با برد 4 بر صفر مونيخي‌ها همراه شد، گفت: آنچه بايرن در اين مساله مي‌گويد و از طرف هلندي غرامت مي‌خواهد،‌ حرفي درست و منطقي است.
وي افزود: بايد در نظر گرفت آرين روبن بازيكني معمولي نيست. او يكي از اركان تاثيرگذار تيم محسوب مي‌شود كه بابتش هزينه سنگيني شده است. بنابراين وقتي اين بازيكن به تيم هلند داده شده و در آنجا، تجويزي اشتباه صورت گرفته، بديهي است كه بابتش بايد غرامت پرداخت شود.
اين اظهارات در حالي از جانب بازيكن، مربي و مدير چند دهه اخير مونيخي‌ها بيان شد كه روبن پيش از شروع مسابقات جام‌جهاني دچار مصدوميت در بازي دوستانه تيم كشورش با مجارستان شد. در آن موقع احتمال بسيار كمي براي حضورش در رقابت‌هاي آفريقاي‌جنوبي وجود داشت؛ اما پزشكان تيم هلند با يكسري درمان‌ها، از اين بازيكن در خلال جام استفاده كردند.
پس از بازگشت از تعطيلات تابستاني و ورود به تمرينات پيش از شروع فصل مونيخي‌ها، پزشكان تيم آلماني عنوان كردند تجويزهاي صورت گرفته نادرست و غيرعلمي بوده است. همچنين حفره‌اي پنج‌سانتي‌متري در پاي روبن ايجاد شده كه بايد بخاطر پارگي عضله حتي دو ماه خانه‌نشين شود.
بدين خاطر ژرمن‌ها از فدراسيون هلند شكايت كردند و خواهان حداقل 600 هزار يورو غرامت شدند.
تاریخ: 1389/5/26
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: