برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مهم اين بود كه به استقلال بيايم ميداودي: فرصتي پيش نيامد با واعظ آشتياني مذاكره كنم

به گزارش خبرگزاري فارس، در روزهاي اخير، نحوه پيوستن ميلاد ميداودي به استقلال تهران تبديل به يكي از محورهاي جدل رسانه اي بين مدير عامل سابق و سرپرست فعلي استقلال تهران شده است.
واعظ آشتياني اعتقاد دارد كه حضور ميداودي در استقلال به دوره مديريت وي برمي گردد اما فتح الله زاده عنوان مي كند مراحل مذاكره و عقد قرارداد با شماره 10 استقلال توسط مديريت فعلي باشگاه انجام شده است.
ميلاد ميداودي در اين باره اظهار داشت: واقعيت اين است كه بحث حضور من در استقلال 3-4 سال بود كه مطرح مي شد و به نتيجه نمي رسيد. امسال هم دقيقا بعد از انتشار خبر تمديد قرارداد عبدالصمد مرفاوي و بازگشت تيم استقلال تهران از بازي با الجزيره امارات در ليگ قهرمانان آسيا، يكي از مسئولان باشگاه با مدير برنامه هايم تماس گرفت و خواستار انجام مذاكره شد اما بدليل آن كه ليگ نهم تمام نشده بود، ترجيح داديم اين كار بعد از شروع فصل نقل و انتقالات انجام شود.
ميداودي ادامه داد: ظاهرا قسمت نبود كه مرفاوي در استقلال بماند و بعد از بازي مقابل پيكان قزوين از تيم جدا شد. در آن زمان باشگاه استقلال باز هم خواستار مذاكره با من بود اما چون پيگير موضوع قرارداد قبلي ام با باشگاه الاهلي امارات و رفع آن مشكل بودم، فرصت مذاكره با مسئولان سابق استقلال را پيدا نكردم و زماني مشكلم با باشگاه الاهلي برطرف شد كه مديرعامل سابق و اعضاي هيأت مديره استقلال دسته جمعي استعفا كرده بودند.
مهاجم ملي پوش آبي پوشان با اشاره به فاصله چندين روزه بين رفتن واعظ آشتياني و آمدن فتح الله زاده گفت: اميدوار رضايي را در اهواز ديدم و ايشان از من خواست چند روزي صبر كنم تا مديرعامل جديد معرفي شود و اگر با استقلال به توافق نرسيدم، راهي ساير تيم ها شوم. من هم تعهد اخلاقي دادم كه اين كار را انجام بدهم. بعد از انتخاب فتح الله زاده، بلافاصله از باشگاه استقلال تهران با مدير برنامه هايم تماس گرفتند و اميري به نمايندگي از باشگاه مذاكرات مقدماتي را انجام داد. روز اول تير ماه نيز به دفتر فتح الله زاده رفتيم و بعد از مذاكره نهايي قرارداد امضا كردم.
ميلاد ميداودي با ابراز رضايت از حضور در استقلال تهران گفت: مهم تر از چگونگي حضور من در استقلال، اين است كه براي اين تيم مفيد باشم و بتوانم رضايت خاطر استقلالي ها را فراهم كنم. من كه از شرايط موجود رضايت دارم. اينجا همه چيز فراهم است. از باشگاه بزرگ با مسئولان و كادر فني قوي تا هواداراني پرشور و رسانه هايي كه بازيكن را به پيشرفت بيشتر وا مي دارند. حالا بايد از اين فضا استفاده كنم تا پاسخ اعتماد استقلالي ها را بدهم. فكر كنم كمتر از نيم فصل زمان نياز دارم تا به خوبي در استقلال جا بيفتم.
ميداودي در پايان گفت: اميدوارم در بازي چهارشنبه شب مقابل پيكان بتوانيم اولين پيروزي خانگي را جشن بگيريم و به رده هاي بالاي جدول برسيم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/26
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: