برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اولین آکادمی تیراندازی آسیا در ایران راه اندازی می‌شود

نخستین آکادمی تیراندازی آسیا با موافقت مسئولان اجرایی فدراسیون بین المللی تیراندازی در ایران راه اندازی می شود.

نواب نوری دبیر فدراسیون تیراندازی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب گفت: سه کشور در سطح آسیا پیشنهاد راه‌اندازی و استقرار اولین مرکز آکادمی تیراندازی را به کنفدراسیون تیراندازی آسیا پیشنهاد دادند. در آخرین نشست فدراسیون بین‌المللی تیراندازی در مونیخ آلمان با احداث این آکادمی در کشورمان موافقت کردند.

وی افزود: طرح راه‌اندازی آکادمی تیراندازی در آسیا حدود دو سال قبل به کنفدراسیون تیراندازی آسیا ارائه شد که پس از بررسی کمیته فنی این کنفدراسیون، در نهایت مورد تصویب رئیس فدراسیون بین‌المللی تیراندازی قرار گرفت.

دبیر فدراسیون تیراندازی خاطرنشان کرد: یکی از اهداف راه‌اندازی این آکادمی در آسیا علاوه بر آموزش مربیان رشته‌های مختلف تیراندازی، تربیت متخصصان همکار مربیان از قبیل مربیان بدنساز، پزشکان، روانشناسان و مربیان تغذیه با گرایش تیراندازی عنوان شده است.

وی ادامه داد: فدراسیون بین‌المللی تیراندازی در انتظار دریافت پاسخ‌های مثبت این طرح در آسیا است تا این ایده را در آکادمی بین‌المللی تیراندازی نیز گسترش دهد.

مسئولان فدراسیون تیراندازی کشورمان از اواسط سال 87 پیشنهاد راه‌اندازی این آکادمی در ایران را به کنفدراسیون تیراندازی آسیا ارائه کرده بودند. پافشاری سید مهدی هاشمی؛ رئیس فدراسیون تیراندازی ایران باعث شد که رئیس کویتی کنفدراسیون تیراندازی آسیا که کشورش نیز یکی از نامزدهای پذیرش این آکادمی بود، از میزبانی این مرکز انصراف دهد و با توجه به تغییرات اساسی ایجاد شده در زیرساخت‌های ورزش تیراندازی کشورمان با راه اندازی آکادمی تیراندازی آسیا در ایران موافقت کند.


تاریخ: 1389/5/26
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: