برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فلاحتي نژاد: اردوي وزنه برداران با يك تمرين سنگين به پايان مي‌رسد

ورزش. وزنه برداري. فلاحتي
تهران - مربي تيم ملي وزنه برداري كشورمان گفت: اردوي ‪ ۲۱‬روزه تيم ملي در مشكين شهر اردبيل فردا - چهارشنبه - با برگزاري يك جلسه تمرين سنگين به پايان مي‌رسد.

محمد علي فلاحتي نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با اعلام رضايت از شرايط اردوي وزنه برداران افزود : در اردوي مشكين شهر، تمام امكانات براي برپايي اردويي در شان تيم ملي وزنه برداري مهيا بود و سالن تمرين و محل اسكان مناسب و همچنين آب و هواي متعادل اين منطقه در روند اين اردو تاثيرات مثبتي داشت.

وي افزود: تمامي اين عوامل باعث شد تا ملي پوشان روزهاي خوبي را در كنار يكديگر سپري كرده و در آستانه مسابقات جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آنتاليا به مرز مطلوبي از آمادگي برسند.

فلاحتي نژاد افزود: با توجه به برنامه تمريني كه براي ملي پوشان در نظر گرفته بوديم، عملكرد آنها در مشكين شهر راضي‌كننده بود و من فكر مي‌كنم اين نفرات با بالاي سر بردن همين مقدار وزنه‌ها مي‌توانند در مسابقات جهاني حريفان سر سختي براي ديگر رقبا محسوب شوند.

مربي تيم ملي وزنه برداري يادآور شد : با اين كه تيم ملي ستاره ندارد، اما همين نفرات جوان با رعايت نظم و انضباط تيمي و همچنين رقابت توام با رفاقت، فضايي را به وجود آورده‌اند كه مي‌توان به موفقيت تيم ملي در مسابقات جهاني اميدوار بود.

وي خاطرنشان كرد: فردا آخرين تمرين سنگين ملي پوشان در مشكين شهر برگزار مي شود كه نفرات حاضر در اردو پس از انجام يك جلسه ريكاوري در صبح پنج شنبه، ساعت ‪ ۱۶/۳۰‬اردبيل را به مقصد تهران ترك مي‌كنند.

اردوي بعدي تيم ملي وزنه برداري كه آخرين اردو تا قبل از مسابقات جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آنتاليا به شمار مي‌رود از روز اول شهريور ماه در كرمانشاه برگزار مي شود.


تاریخ: 1389/5/26
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: