برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فرهاد مجيدي و پژمان منتظري از همراهي تيم فوتبال استقلال محروم شدند

ورزش. داخلي. فوتبال. كميته انضباطي
تهران - كميته انضباطي فدراسيون فوتبال راي خود را در مورد بازيكنان متخلف بازي تيم‌هاي استقلال تهران و استيل آذين اعلام كرد و براساس اين حكم، ‪ ۲‬مهره موثر آبي پوشان از همراهي اين تيم در هفته پنجم محروم شدند.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال،پژمان منتظري و فرهادي مجيدي از تيم استقلال تهران به علت حضور و تاثير در درگيري و بروز حركات زننده، منطبق با بند الف ماده ‪ ۲۲‬به مدت يك جلسه از همراهي تيم استقلال تهران در مسابقات محروم شدند.

همچنين پژمان منتظري به پرداخت ‪ ۲۰‬ميليون ريال و فرهاد مجيدي كاپيتان تيم استقلال به پرداخت ‪ ۳۰‬ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شدند.

فريدون زندي بازيكن تيم استيل آذين نيز به علت بي‌احترامي، رفتاري غير ورزشي و برخورد زننده به پرداخت ‪ ۳۰‬ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.

كميته انضباطي با توجه به اين كه زندي از داور ديدار تيم‌هاي استيل آذين و استقلال، كارت قرمز دريافت كرده بود و اين امر منجر به محروميت وي از همراهي تيم استيل آذين در مسابقه بعدي شده است از صدور حكم محروميت براي اين بازيكن خودداري و به توبيخ كتبي و درج در پرونده اكتفا كرده است.

علي عشوري زاد، ديگر بازيكن تيم استيل آذين را به علت حضور در درگيري و اعمال زننده منطبق با بند الف ماده ‪ ۲۲‬و به استناد بندهاي ‪ ۲‬و ‪ ۳‬ماده ‪ ۲۰‬به توبيخ كتبي و درج در پرونده و پرداخت ‪ ۲۰‬ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.

بر اين اساس در مورد تخلفات تماشاگران تيم‌هاي استقلال و استيل آذين مبني بر سر دادن شعارهاي غير اخلاقي و خلاف شئونات منطبق با بند ‪ ۴‬ماده ‪ ، ۲۲‬تيم فوتبال استقلال به عنوان تيم ميزبان به توبيخ كتبي و درج در پرونده و پرداخت ‪ ۱۰۰‬ميليون ريال و باشگاه استيل آذين به توبيخ كتبي و پرداخت ‪۵۰‬ ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.

كميته انضباطي فدراسيون فوتبال اعلام كرده است در صورت تكرار رويه فوق از سوي بازيكنان ياد شده، محروميت‌هاي شديدتري را براي آنان در نظر مي‌گيرد و در صورت تكرار تخلف تماشاگران نيز به برگزاري مسابقه بدون حضور تماشاگر راي خواهد داد.
تاریخ: 1389/5/26
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: