برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آخرين خبر از وضعيت مصدومان استقلال تهران قبل از بازي با پيكان

ورزش. فوتبال. فوتبال
تهران - تيم‌هاي استقلال تهران و پيكان قزوين در شرايطي فردا شب به مصاف هم مي‌روند كه آرش برهاني براي دقيقي مي‌تواند استقلالي‌ها را همراهي كند.

به گزارش ايرنا، بر اساس اعلام مسوولان باشگاه استقلال تهران به احتمال فراوان آرش برهاني براي دقايقي مي‌تواند در اين بازي به ميدان برود.

مجتبي جباري براي حضور در ميدان مشكلي ندارد و اميد رضا روانخواه نيز به شرايط تيمي و تمرين با ساير نفرات نزديك شده است.

هادي شكوري و سيد مهدي سيد صالحي نيز به ترتيب يك و ‪ ۲‬ماه ديگر به نفرات تيم اضافه خواهند شد و مي‌توانند با نظر پرويز مظلومي براي استقلال به ميدان بروند.

از سوي ديگر كيانوش رحمتي كه به دليل سرماخوردگي طي روزهاي گذشته فرصت حضور در تمرينات آبي پوشان تهراني را از دست داده، در صورت بهبودي نسبي، بازي فردا را از روي سكوهاي ورزشگاه آزادي دنبال خواهد كرد.

بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران امروز پس از آخرين تمرين قبل از بازي با پيكان، به اردو خواهند رفت تا خود را براي حضور در هفته پنجم رقابت هاي ليگ برتر فوتبال ايران آماده كنند.

شاگردان پرويز مظلومي امروز در ساعت ‪ ۱۸‬در زمين شماره ‪ ۳‬مجموعه ورزشي آزادي تهران تمرين خواهند كرد. بازيكنان در اين تمرين به مرور كارهاي فني پرداخته و سرمربي اين تيم، آخرين نكات را قبل از رويارويي با پيكان به آن‌ها گوشزد خواهد كرد. استقلالي‌ها پس از اين تمرين در هتل المپيك مستقر مي شوند.

بر اساس اعلام مسوولان باشگاه استقلال تهران در صورتي كه آبي پوشان بتوانند در رقابت‌هاي ليگ پيروز شوند ‪ ۵‬ميليون ريال پاداش و در صورت شكست همين مبلغ جريمه خواهند شد.

تيم استقلال تهران در هفته پنجم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران، فردا شب چهارشنبه ساعت ‪ ۲۱:۴۵‬در ورزشگاه آزادي به مصاف تيم فوتبال پيكان قزوين خواهد رفت.استقلال هم اكنون از ‪ ۴‬بازي خود با ‪ ۵‬امتياز در رتبه دهم جدول جاي دارد.تاریخ: 1389/5/26
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: