برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم وزنه برداري نوجوانان: اين نتيجه را پيش بيني مي‌كردم

ورزش. وزنه برداري. زالاي
تهران - سرمربي مجارستاني تيم وزنه برداري جوانان و نوجوانان كشورمان در مورد عملكرد غزاليان در المپيك سنگاپور گفت: با توجه به ركوردها و شرايط جسماني حريفان، عنوان هفتمي غزاليان قابل پيش بيني بود.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا ، جورج زالاي در حالي به اظهارنظر پرداخت كه هنوز كاظمي نژاد به روي تخته نرفته است و وي بايد روز پنج شنبه به مصاف با حريفانش در المپيك نوجوانان سنگاپور برود.

سرمربي مجارستاني تيم وزنه برداري نوجوانان كشورمان گفت: رقابتهاي دسته ‪ ۶۹‬كيلوگرم را كه با عنوان هفتمي محسن غزاليان به پايان رسيد، كاملا قابل پيش بيني بود، چراكه چهره و فيزيك وزنه برداران شركت‌كننده در اين دسته از مسابقات، گوياي برتري آنان نسبت به وزنه بردار كشورمان بود.

زالاي افزود: با مشاهده حريفان حدس زدم كه غزاليان يا ششم ميشود يا هفتم.

ضمن اين كه اين وزنه بردار از ناحيه كمر و زانو درد نسبتا شديدي داشت و با همين شرايط تمرينات خود را انجام داد.

به گفته سرمربي تيم وزنه برداري نوجوانان كشورمان در المپيك سنگاپور ، غزاليان به دليل مصدوميت نه تنها در تهران بلكه در سنگاپور هم تمرينات خوبي انجام نداد و نمي‌شد از او توقع بيشتري داشت.

وي افزود:اميدوارم كه تيم وزنه برداري اعزامي به سنگاپور توسط كاظمي نژاد صاحب مدال شود زيرا اين وزنه بردار در شرايط خوب روحي و جسمي به سر ميبرد.


محسن غزاليان نماينده كشورمان امروز - سه شنبه - در رقابتهاي وزنه برداري دسته ‪ ۶۹‬كيلو گرم موفق به مهار وزنه‌هاي ‪ ۱۱۸‬كيلوگرم در حركت يك ضرب و ‪ ۱۳۵‬كيلوگرم در حركت دو ضرب شد و در مجموع ‪ ۲۵۳‬كيلوگرم وزنه را بالاي سر برد. وي با اين حدنصاب عنواني بهتر از هفتمي المپيك نوجوانان را كسب نكرد
تاریخ: 1389/5/26
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: