برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

وزنه برداری معلولان - مالزی/مصدومیت و بازگشت مرتضی دشتی به کشور

کوالالامپور - دفتر منطقه ای خبرگزاری مهر در شرق آسیا: در دومین روز از مسابقات جهانی جانبازان و معلولین ، مرتضی دشتی وزنه بردار وزن 52 کیلوگرم تیم ملی کشورمان از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی شد.

به گزارش خبرنگار مهر از کوالالامپور ، مرتضی دشتی وزنه بردار نامی‌ کشورمان که در مرتبه نخست با بالا بردن وزنهٔ 5/162 کیلوگرم توانست 3 چراغ زرد را بر روی تابلوی اعلان نتایج روشن کند وتشویق ورزشکاران را به همراه داشته باشد ، در مرتبه دوم زمانی‌ که می‌خواست وزنه را از روی سینه بلند کند ، در ناحیه کتف راست دچار آسیب دیدگی شد و نتوانست امتیازی را کسب کند.

سرپرست تیم وزنه برداری کشورمان به خبرنگار مهر گفت : گرچه دشتی می خواست با استفاده از اسپری‌های بی‌ حس کننده برای بار سوم وزنه بزند ولی پزشکان و مسئولین تیم ملی کشورمان ضمن ستایش غیرت این ورزشکار ایرانی ، وی را از ادامه حضور در این دوره از مسابقات منصرف کردند.

حسینی افزود :طبق هماهنگی های بعمل آمده مرتضی دشتی امشب برای ادامه درمان به ایران باز خواهد گشت. وی گفت :روحیهٔ بسیار بالای دشتی و صحبت وی با دیگر اعضای تیم ، روحیه دیگر وزنه بردارن ایرانی‌ بسیار خوب و بالا است .

در وزن 52کیلو گرم کشورچین اول شد و عراق و روسیه به ترتیب به مقام دوم و سوم دست پیدا کردند ، ایران در این وزن به مقام چهارم رسید. این مسابقات امروز بعد از ظهر در وزن ۵۶ کیلوگرم ادامه خواهد داشت و نادر مرادی و یوسف یوسفی به دیدار حریفان خود خواهند رفت .

رقابت‌های جهانی وزنه برداری معلولان با حضور 290 ورزشکار از 49 کشور جهان در سالن "تیتی وانگسا" ورزشگاه کوالالامپور مالزی برگزار می شود.

تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین کشورمان چندی پیش  با کسب 24 مدال ، عنوان قهرمانی مسابقات بین المللی 2010 لیبی را از آن خود کرد.

مهر گزارش تصویری این رقابتها را نیز متعاقبا منتشر می کند.


تاریخ: 1389/5/4
موضوع: معلولان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: