برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

خيري: بعد از شهرآورد مسائل سپاهان را افشا مي‌كنم

هافبك تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: نمي‌خواهم قبل از شهرآورد اصفهان تيمم را وارد حاشيه كنم اما پس از اين بازي همه چيز را در مورد سپاهان و دلايل جدايي‌ام اعلام مي‌كنم.

شاهين خيري امروز در اصفهان با اشاره به شرايط بازيكنان تيم ذوب‌آهن پس از بازي مقابل سايپاي كرج اظهار داشت: تمرينات قدرتمندي را برگزار كرديم و شرايط براي پيروزي ذوب‌آهن در ديدار مقابل سپاهان آماده است.
وي با بيان اينكه در حال حاضر به آمادگي كامل رسيده‌ام، تصريح كرد: در بازي مقابل سايپاي كرج براي ذوب‌آهن به ميدان رفتم و در حال حاضر به تيم خود فكر كرده و براي پيروزي تيم در اين بازي از هيچ تلاشي فروگذار نمي‌كنم.
هافبك فصل گذشته تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان در پاسخ به اين سؤال كه سپاهاني‌ها معتقدند ذوب‌آهن مقابل تيم‌هاي بزرگ خوب نتيجه نمي‌گيرد، ادامه داد: اگر ذوب‌آهن در مسابقات مقابل سپاهان بد بازي مي‌كرد نمي‌توانست به پيروزي دست يابد.
وي با بيان اينكه سپاهان در سال‌هاي گذشته حسرت برد مقابل ذوب‌آهن را در دل خود داشته است، بيان داشت: براي رسيدن به قهرماني بايد مقابل همه حريفان خود به پيروزي برسيم و سپاهان، استقلال و پرسپوليس براي ما هيچ فرقي نمي‌كنند.
خيري در مورد تقابل امير قلعه‌نويي و منصور ابراهيم‌زاده اظهار داشت: هر دو مربي تلاش مي‌كنند كه بهترين تركيب را به ميدان بفرستند و براي موفقيت در بازي امروز از هيچ تلاشي فروگذار نمي‌كنند، اميدوارم ابراهيم‌زاده در بازي چهارشنبه موفق‌تر از قلعه‌نويي ظاهر شود.
وي با بيان اينكه هر دو مربي نسبت به يكديگر شناخت كاملي دارند، گفت: همه مربيان ليگ برتري از يكديگر شناخت دارند اما اين مربيان در بازي‌هاي حساس تاكتيك تيمي خود را تغيير داده و اگر‌چه همه اين مسائل در بازي موثر است اما همه چيز به 90 دقيقه بازي و اتفاقات آن بستگي دارد.
هافبك تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان پيرامون دلايل رفتنش از تيم سپاهان و شايعات پيرامون نقش داشتن بازيكنان طلايي‌پوش در اين مسئله تصريح كرد: به نظر من يك باشگاه بايد خيلي كوچك باشد كه اين مسائل در نقل ‌و انتقال بازيكن موثر باشد، رفتنم از سپاهان به دلايل ديگري بوده و اين مسئله صحت ندارد.
وي با بيان اينكه نمي‌خواهم پيش از شهرآورد سبز و زرد تيمم را وارد حاشيه كنم، گفت: پس از بازي مي‌توانم همه چيز را بگويم پس تا آن زمان براي افشاي حقايق صبر مي‌كردم.
خيري در مورد علاقه‌اش به گل‌زني در شهرآورد اصفهان اضافه كرد: هر بازيكني دوست دارد كه در اين بازي گل بزند و من هم از اين مسئله مستثني نيستم اما پيروزي تيم بيشتر از گل‌زني خودم اهميت دارد بنابراين همه تلاش خود را براي گل زدن به كار مي‌گيرم.

تاریخ: 1389/5/26
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: