برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

امير قلعه‌نويي: تيم را مثل بارسلونا بسته‌ايم

سرمربي تيم فوتبال سپاهان در آستانه ديدار مقابل ذوب‌آهن گفت: با توجه به شرايط موجود تساوي در اين بازي به سود هيچيک از دو تيم نيست.

امير قلعه‌نويي در خصوص بازي چهارشنبه مقابل ذوب‌آهن گفت: پس از برتري مقابل شاهين‌بوشهر به شرايط مطلوبي رسيديم و تمرينات خوبي طي چند روز گذشته برگزار کرديم. بازي چهارشنبه مثل تمام شهرآوردها حساسيت خاص خودش را دارد. اما اين بازي با تمام حساسيت‌هايش در نهايت 3 امتياز دارد.

وي در اين خصوص افزود: نتيجه تساوي به سود ما و ذوب‌آهني ها نخواهد بود. با اين حال اميدوار سه امتياز شهرآورد اصفهان نصيب ما شود.

سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان در مورد رضا عنايتي و انتقاداتي که از اين بازيکن مي‌شود، اظهار داشت: انتقاد از عنايتي را نمي‌پذيرم چرا که او بازيکن با کيفيتي است و بازي‌اش را قبول دارم اما استقلالي‌ها همين بازيکن را هفته چهارم، پنجم اخراج کردند.

وي افزود: جدا از بحث عنايتي، همچنان از سپاهان به عنوان يک تيم پرمهره انتقاد مي‌شود اما در پاسخ به اين منتقدين بايد بگويم مگر بارسلونا، رئال مادريد و ... تيمشان را براي قهرماني با بهترين مهره‌ها نمي‌بندند؟ ما هم مي‌خواهيم قهرمان بشويم و تيم خود را مثل بارسلونا پرمهره بسته‌ايم.

امير قلعه‌نويي در اين خصوص ادامه داد: البته همين افراد اگر آمار مهره‌هاي 6 تيم بالاي جدول را بگيرند، به اين نتيجه مي‌رسند که فقط سپاهان پرمهره نيست.

ديدار دو تيم سپاهان و ذوب‌آهن در شهرآورد اصفهان چهارشنبه شب از ساعت 21:30 در ورزشگاه فولاد شهر برگزار مي‌شود.

 

تاریخ: 1389/5/26
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: