برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کمالوند:با دست پر به تبريز باز مي‌گرديم

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: براي جبران شکست هفته پيش به بوشهر مي‌رويم و با دست پر به تبريز باز مي‌گرديم.

فراز کمالوند با اشاره به وضعيت تيمش در آستانه بازي مقابل شاهين بوشهر اظهار داشت: به غير از مهدي کياني به دليل محروميت و جاسم کرار به دليل مصدوميت ساير بازيکنان مشکل خاصي ندارند و کاملا آماده برگزاري اين بازي هستند. پس از بازي مقابل پاس همدان تمرينات خوبي را پشت سرگذاشته ايم و به بوشهر مي‌رويم تا ان شاالله با دست پر به تبريز بازگرديم.

وي در اين خصوص افزود: به اين مسئله که بازي سختي داريم، واقف هستيم. ضمن اينکه شرايط آب و هوايي ايده‌آل نيست و همين موضوع کار ما را سخت‌تر مي‌کند. با اين حال براي دور نشدن از صدر جدول به دنبال سه امتياز کامل اين مسابقه هستيم.

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در خصوص حريف پيش ‌رو، تصريح کرد: شاهيني‌ها هم مثل ما نتيجه بازي قبلي خود را واگذار کرده اند. علاوه بر اين با استفاده از امتياز ميزباني، دنبال نتيجه گرفتن براي جبران شکست هفته پيش هستند. البته نبايد حضور پر شور تماشاگران بوشهري را فراموش کنيم.

فراز کمالوند در پاسخ به صحبت‌هاي محمد حسين جعفري، مديرعامل باشگاه تراکتورسازي، مبني براينکه "نبايد با آوردن دليل شکست مقابل پاس همدان را توجيه کرد"، اظهار داشت: به ايشان حق مي‌دهم چراکه باخت ما مقابل پاس قابل توجيه نبود. اميدواريم از هفته آينده با حضور تماشاگران بازي‌هاي جذاب‌تري را به نمايش بگذاريم و انتظارات را برآورده کنيم.

ديدار دو تيم شاهين بوشهر و تراکتورسازي تبريز، چهارشنبه شب از ساعت 21:30 در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر برگزار مي‌شود.

 

تاریخ: 1389/5/26
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: