برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استاندار كرمانشاه: پروژه ساخت ورزشگاه بايد از حالت ركود خارج شود

ورزش. داخلي. استاندار
كرمانشاه - استاندار كرمانشاه با انتقاد از روند ساخت ورزشگاه ‪ ۱۵‬هزار نفري اين شهر گفت: متاسفانه تاكنون ورزشگاه مورد نظر از پيشرفت مناسبي برخوردار نبوده و لازم است تا از حالت ركود فعلي خارج شود.

سيد دادوش هاشمي روز سه شنبه در حاشيه بازديد از ورزشگاه ‪ ۱۵‬هزار نفري كرمانشاه در جمع خبرنگاران اعتبار فعلي پروژه را ‪ ۲۱‬ميليارد و ‪ ۶۵۰‬ميليون ريال عنوان كرد و افزود: هم اكنون ‪۹‬ميليارد ريال آن در اختيار پيمانكار قرار گرفته و استانداري كرمانشاه نيز تخصيص باقيمانده اعتبار يعني ‪۱۲‬ ميليارد و ‪ ۶۵۰‬ميليون ريال را تقبل خواهد كرد.

هاشمي يادآور شد: طبق مصوبات به عمل آمده قرار شده تا شركت توزيع و تجهيز هم مبلغ ‪۲۰‬ميليارد ريال اضافه بر آن مبلغي كه در قانون بودجه آمده است براي ساخت ورزشگاه ‪ ۱۵‬هزار نفري كرمانشاه بپردازد.

وي با تاكيد برآنكه پروژه از مشكل اعتباري برخوردار نبوده، تصريح كرد: ما از پيمانكار آن خواسته‌ايم تا به كار سرعت بيشتري بخشيده و در كوتاهترين زمان ممكن ورزشگاه را آماده بهره برداري كند.

هاشمي در خصوص راه‌هاي ورودي و خروجي ورزشگاه نيز گفت: هنوز فكر مناسبي براي اين مساله صورت نگرفته است كه مسوولين ساخت ورزشگاه را ملزم كرده ايم هرچه سريعتر در اين خصوص اقدام كنند.

پيمانكار پروژه نيز در گفت و گويي كوتاه با خبرنگار ايرنا با بيان اينكه براي ساخت ورزشگاه ‪ ۱۵‬هزار نفري كرمانشاه اعتباري در حدود ‪ ۱۲۰‬ميليارد ريال پيش بيني شده است، گفت: تاكنون ‪ ۸۰‬ميليارد ريال آن تخصيص يافته است.

وي پيشرفت پروژه ورزشگاه ‪ ۱۵‬هزار نفري كرمانشاه را ‪ ۷۰‬درصد اعلام كرد.

استاندار كرمانشاه پيمانكار پروژه را ملزم كرده است تا كار ساخت ورزشگاه تا آذر ماه امسال به پايان رسانده و آماده افتتاح و بهره برداري نمايد.
تاریخ: 1389/5/26
کلمات کلیدی:
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: