برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مربي تيم ملي فوتبال قطع عضو: گروه ايران، سخت‌ترين گروه جام جهاني است

ورزش. داخلي. فوتبال قطع عضو
تبريز- مربي تيم ملي فوتبال قطع عضو كشورمان با اشاره به گروه بندي مسابقات جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آرژانتين، افزود: گروه ‪ B‬كه كشورمان در آن قرار دارد سخت‌ترين گروه جام است.

محسن اسماعيل زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: در اين گروه ازبكستان قهرمان اولين دوره، نيجريه قهرمان آفريقا و برزيل يكي از تيم‌هاي مطرح آمريكا حضور دارند و كار تيم ملي در اين گروه سخت است.

وي اضافه كرد: البته براي كسب آمادگي بيشتر جهت حضور در رقابت‌هاي جام جهاني، چهار مرحله اردوي امادگي پيش بيني شده كه اولين مرحله آن از روز بيستم مرداد ماه جاري تا سي ام همين ماه در تبريز در جريان است.

اسماعليل زاده گفت: مرحله دوم و سوم اين اردوها به ترتيب در تهران و گيلان و مرحله چهارم و پاياني با توجه به نزديكي آن به رقابت‌هاي جام جهاني و عادت دادن بازيكنان به آب و هواي محل برگزاري اين رقابت ها، در يكي از شهرهاي معتدل كشور برگزار مي‌شود.

وي خاطر نشان كرد: در اردوي تبريز ‪ ۳۳‬بازيكن كه ‪ ۹۸‬درصد آن از رقابت‌هاي قهرماني كشور و دو درصد مابقي با نظر كادر فني به تيم ملي راه يافته اند، حضور دارند.

وي افزود: در اين اردو بازيكناني از استان‌هاي فارس، تهران، كرمان، كرمانشاه، خوزستان، گيلان، خراسان و آذربايجان شرقي حضور دارند و خود را براي مسابقات جام جهاني آماده مي‌كنند.

اسماعيل زاده گفت: امكاناتي كه فدراسيون در اختيار تيم قرار داده در حد بسيار خوبي است و در تبريز و براي انجام تمرينات هوازي از استاديوم تختي، براي تمرينات فني و بدنسازي از مجموعه ورزشي صدرا استفاده مي‌كنيم.

وي خاطر نشان كرد: رقابت‌هاي جام جهاني فوتبال قطع عضو ‪ ۲۰۱۰‬آرژانيتن با حضور ‪ ۱۸‬تيم از بيست و هفتم مهرماه سال جاري تا هشتم آبان ماه سال جاري در آرژانتين برگزار مي‌شود.

در نخستين دوره اين رقابت كه در سال ‪ ۲۰۰۶‬در آنتالياي تركيه برگزار شد ازبكستان به مقام قهرماني دست يافت و تيم ملي فوتبال قطع عضو كشورمان پنجم شد.تاریخ: 1389/5/26
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: