برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اعتراض به فدراسیون والیبال/دانشگاه آزاد به لیگ برتر برگردد، ارتعاشات صنعتی کناره‌گیری می‌کند

رئیس هیت مدیره تیم ارتعاشات صنعتی در اعتراض به ورود غیرقانونی دانشگاه آزاد به رقابت‏های والیبال لیگ برتر تهدید به کناره‏گیری از مسابقات لیگ برتر کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی شهیدیان  روز سه شنبه با ارسال نامه ای به رئیس فدراسیون والیبال ضمن تهدید به کناره گیری از رقابتهای فصل آینده آورده است: قرار است دانشگاه آزاد در لیگ امسال شرکت داشته باشد در حالیکه این تیم در پایان فصل گذشته از جدول بازی‏ها حذف شد. ورود دانشگاه آزاد غیرقانونی است. هر چند این تیم سال گذشته نیز به صورت غیرقانونی و پس از گذشت دو هفته از مسابقات در جدول لیگ برتر قرار گرفت.

رئیس هیئت مدیره تیم ارتعاشات صنعتی با بیان اینکه تیم ارتعاشات صنعتی درصورت ورود دانشگاه آزاد از مسابقات والیبال لیگ برتر کناره‏گیری خواهد کرد، تصریح کرد: البته موضوع را از طریق رئیس سازمان تربیت بدنی پیگیر خواهیم بود. در صورت حاصل نشدن نتیجه هم از طریق دفتر ریاست جمهوری پیگیر موضوع بوده وخسارات خود را طلب می‏کنیم.

رئیس هیئت مدیره تیم ارتعاشات صنعتی همچنین از حمایت فدراسیون والیبال نسبت به زیر پا گذاشتن تعهدات اخلاقی و قانونی بازیکن این تیم انتقاد کرد و گفت: سامان فائزی بازیکن قانونی ما است که قصد جدایی دارد. متاسفانه این مسئله از سوی فدراسیون والیبال با عنوان کردن مسائلی مانند مخدوش بودن قرارداد، قرارداد درسن 17 سالگی و نبود امضا پدر مورد حمایت قرار گرفته است. در حالیکه جدایی فائیز به ما لطمه می‏زند.


تاریخ: 1389/5/26
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: