برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/اخبار كميته انضباطي/منتظري و مجيدي محروم شدند

به گزارش خبرگزاري فارس، اقدام فريدون زندي، بازيكن تيم استيل آذين مبني بر بي احترامي و رفتاري غير ورزشي و برخورد زننده ،طبق بند الف ماده 22 وبا توجه به اينكه از داور مسابقه كارت قرمز دريافت كرده كه منجر به محروميت وي از همراهي تيم در مسابقه بعدي شده است،از صدور حكم محروميت زندي خودداري و وي با استناد به بندهاي 2 و 3 ماده 20 به توبيخ كتبي و درج در پرونده به پرداخت 30 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.
عمل پژمان منتظري و فرهادي مجيدي، بازيكنان تيم استقلال تهران مبني بر حضور و تاثير در درگيري و بروز حركات زننده منطبق با بند الف ماده 22، هر دو بازيكن به مدت يك جلسه از همراهي تيم مربوطه در مسابقات محروم و پژمان منتظري به پرداخت 20 ميليون ريال و فرهاد مجيدي به عنوان كاپيتان تيم استقلال به پرداخت 30 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شدند.
علي عشوري زاد، بازيكن استيل آذين مبني بر حضور در درگيري و اعمال زننده منطبق با بند الف ماده 22 و نامبرده به استناد بند هاي 2 و 3 ماده 20 به توبيخ كتبي و درج در پرونده و پرداخت 20 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.
در خصوص تخلفات تماشاگران تيم هاي استقلال و استيل آذين مبني بر سر دادن شعارهاي غير اخلاقي و خلاف شئونات منطبق با بند 4 ماده 22 ،تيم فوتبال استقلال به عنوان تيم ميزبان به توبيخ كتبي و درج در پرونده و پرداخت 100 ميليون ريال و باشگاه استيل آذين به توبيخ كتبي و پرداخت 50 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.
در صورت تكرار رويه فوق از سوي بازيكنان، كميته انضباطي محروميت هاي شديد از همراهي تيم و در خصوص تماشاگران به برگزاري مسابقه بدون حضور تماشاگر را در نظر مي گيرد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/26
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: