برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تور دوچرخه‌سواری چین هایلک/پتروشیمی تبریز قهرمان شد / پیراهن طلایی و کوهستان به ایرانی‌ها رسید

تیم پتروشیمی تبریز برای سومین سال متوالی عنوان قهرمانی تور بین المللی دوچرخه سواری چین هایلک را بدست آورد.

به گزارش خبرنگار مهر، دهمین روز و نهمین مرحله از تور بین المللی دوچرخه سواری چین هایلک با حضور 120 رکابزن از 21 تیم در مسیر 66 کیلومتری ژینینگ به ژینگینگ برگزار شد که مهدی سهرابی از تیم پتروشیمی تبریز با زمان یک ساعت و 17 دقیقه و 51 ثانیه زودتر از دیگر رقبا از خط پایان گذشت. رکابزنانی از قزاقستان و روسیه هم دوم و سوم شدند.

در این مرحله حسین علیزاده بیست و ششم، آندری میزاروف سی و هفتم، حسین عسگری پنجاه وسوم، قادر میزبانی شصت و دوم، توبیاس ارلر شصت و هفتم وحسین جهانبانیان هفتاد و ششم شدند.

در پایان این تور بین المللی حسین عسگری با زمان 26 ساعت و 54 دقیقه و 59 ثانیه به عنوان برترین رکابزن حاضر در این تور معرفی شد و پیراهن طلایی را از آن خود کرد.

قادر میزبانی در بخش کوهستان و "بوریس" از روسیه در بخش امتیازی عناوین اول را بدست آوردند.

در مجموع بخش تیمی هم پتروشیمی تبریز با زمان 80 ساعت و 45 دقیقه و 8 ثانیه برای سومین سال متوالی عنوان قهرمانی این تور را از آن خود کرد. تیم اسلوونی با 5 دقیقه و 17 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول در مکان دوم ایستاد. جایانت تایوان نیز با در اختیار داشتن دو ایرانی در مکان سوم تکیه زد.

در بخش بهترین رکابزن آسیایی حاضر در تور حسین عسگری در رده اول جای گرفت. در بین شش تیم آسیایی حاضر هم پتروشیمی تبریز اول شد.

تور بین المللی دوچرخه سواری چین هایلک یکی از تورهای مطرح آسیایی است که در سال 2010 در 9 مرحله پیگیری شد.


تاریخ: 1389/5/4
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: