برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تصميم‌گيري در خصوص علي كريمي به كميته انضباطي باشگاه سپرده شد

ورزش. ورزش‌هاي توپي. فوتبال. ليگ برتر
تهران - نشست فوق‌العاده هيات مديره باشگاه استيل آذين با حمايت اعضا از تصميم مديرعامل در مورد علي كريمي و سپردن موضوع براي بررسي بيشتر به كميته انضباطي با پيشنهاد مديرعامل به پايان رسيد.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا و به نقل از سايت باشگاه استيل آذين تهران، متن صورتجلسه نشست روز سه شنبه اعضاي هيات مديره باشگاه استيل آذين به اين شرح است.

بسم اله الرحمن الرحيم
جلسه فوق‌العاده هيات مديره باشگاه استيل آذين در روز ‪ ۱۳۸۹/۵/۲۶‬با حضور كليه اعضا و مشاوران تشكيل شد. هيات مديره ، ضمن قدرداني از مديرعامل محترم باشگاه و پشتيباني از تصميم و توجه جدي ايشان نسبت به رعايت اصول و ضوابط ديني از طرف بازيكنان ، با توجه به تشكيك و ترديدي كه براي هيات مديره باشگاه استيل آذين در خصوص ميزان صحت و كم و كيف گزارش‌هاي ارائه شده به مديرعامل محترم باشگاه به وجود آمده است ،پس از بحث و بررسي در باره موضوع مورد نظر، با پيشنهاد مديرعامل محترم براي ارجاع مورد به كميته انضباطي و تهيه گزارش لازم و ارائه گزارش به هيات مديره ، به اتفاق آرا موافقت كرد.

همچنين اين بيانيه به امضاي حسين هدايتي، حميد رضا آصفي، علي ميرزائي، پرويز كاظمي ، محمد رضا خروطي ، صابري زفرقندي ، شهاب‌الدين جهانيان ، دكتر نصر الله سجادي و مصطفي آجورلو اعضاي هيات مديره باشگاه استيل آذين رسيده است.
تاریخ: 1389/5/26
کلمات کلیدی:
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: