برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

به جايگاه پيكان در جدول توجهي نمي‌كنيممظلومي: منتظري و مجيدي كاري نكردند كه محروم شوند

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي در خصوص محروميت پژمان منتظري و فرهاد مجيدي توسط كميته انضباطي اظهار داشت: پژمان منتظري 6،7 سال است كه حتي كارت زرد هم نگرفته است. حال چرا او را محروم كرده اند نمي دانم. به اعتقاد من اين دو بازيكن كاري انجام نداده اند كه آنها را يك جلسه محروم كنند. مطمئنا اگر كاري انجام مي دادند داور مسابقه نسبت به آنها در زمين واكنش نشان مي داد.
وي در مورد ديدار فردا مقابل پيكان عنوان كرد: اين تيم را خوب آناليز كرديم و امروز هم يك تمرين شاداب را پشت سر گذاشتيم. به بازيكنان هم گفته ام كه به جدول و جايگاه پيكان توجهي نكنند و اميدوارم تماشاگراني كه در اين هفته ها همه گونه همكاري انجام دادند فردا در حمايت از استقلال به ورزشگاه بيايند.
مظلومي با تاكيد بر اينكه در ديدار با پيكان فقط براي كسب 3 امتياز وارد زمين مي شوند، گفت: در ديدار قبل هم مي توانستيم برنده باشيم و حتي 9 موقعيت گل را از دست داديم اما در ديدار فردا فقط به كسب 3 امتياز فكر مي كنيم.
وي در پايان در ارتباط با اينكه چه بازيكناني در مسابقه فردا استقلال را همراهي نمي كنند، خاطر نشان كرد: كيانوش رحمتي دچار سرماخوردگي شديدي شده و اين بازي را از دست داد.جواد شيرزاد هم به دليل مصدوميت به اين بازي نمي رسد. بقيه بازيكنان مشكلي ندارند.
ديدار تيم هاي استقلال و پيكان فردا از ساعت 21:45 در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/26
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: