برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هشدار وردربرمن به رئال آخرین فرصت انتقال اوزیل

ورزش > فوتبال  - باشگاه وردربرمن به رئال مادرید هشدار داد در صورتی که امروز توافق بر سر انتقال اوزیل حاصل نشود، این بازیکن برای وردربرمن در لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهد کرد.

وردربرمن پیشنهاد اولیه رئال مادرید را که 9 میلیون یورو بوده است رد کرده است.

درصورتی که اوزیل در لیگ قهرمانان بازی کند، نمی‌تواند حتی درصورت انتقال به رئال مادرید، در لیگ قهرمانان برای این تیم بازی کند.کلاوس آلوفس مدیر باشگاه آلمانی در این باره گفت: «موقعیت کاملا مشخص است. اگر باشگاهی می‌خواهد با مسعود قرارداد ببندد که در لیگ قهرمانان برایش بازی کند، باید پیش از بازی امشب تصمیم بگیرد. اگر مسعود تا قبل از بازی، بازیکن برمن باشد، ‌ از او مقابل سامپدرویا استفاده می‌کنیم.» او ادامه داد: «ما هنوز به هیچ نتیجه‌ای نرسیده‌ایم که این کار را نکنیم. اینجا دیگر مسئله رئال است که برای این موضوع پاسخی ارائه دهد.»

گفته می‌شود برمن 16 میلیون یورو برای انتقال اوزیل می‌خواهد. 2 روز پیش روزنامه بیلد آلمان گزارش داده بود که رئال یک پیشنهاد دوم هم به برمن داده است که مبلغ آن 14 میلیون یورو است.با این حال پدر مسعود اوزیل، مصطفی، اعلام کرده است که پسرش با رئال مادرید به توافق رسیده است و در این فصل یا فصل آینده در برنابئو بازی خواهد کرد.

او در گفت‌وگو با روزنامه حریت ترکیه گفت: « من و مسعود به ویلای فلورنتینو پرز در مادرید رفتیم، او ما را به آنجا دعوت کرده بود و همه چیز به سرعت حل شد. ما تحت‌تأثیر تلاش او برای کمک به پسرم قرار گرفتیم. ما قول دادیم اگر برمن مسعود را این فصل نگه دارد، او فصل بعد به‌عنوان بازیکن آزاد به این تیم خواهد پیوست.» پدر اوزیل همچنین گفت که اینتر میلان یک پیشنهاد بهتر برای انتقال او داشته است که به خاطر علاقه اوزیل به بازی در رئال، رد شده است.

تاریخ: 1389/5/26
موضوع: ورزش جهان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: