برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مطالب و مستندات راي بر محق بودن دايي داردپيش‌بين: فدارسيون خبر خلاف واقع به AFC داده است

عسكري پيش‌بين در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد راي صادره شوراي استيناف به ضرر علي دايي و اينكه اين مربي طلبي از فدراسيون بابت مربيگري تيم ملي ندارد، عنوان كرد: اگر بپذيريم كه راي شوراي استيناف درست است و علي دايي قراردادي با فدراسيون بابت مربيگري تيم ملي براي سال‌هاي دوم و سوم نداشته، بايد بگوييم فدراسيون در مطلبي خلاف واقع به كنفدارسيون آسيا، نام علي دايي را به عنوان سرمربي داده و ايشان در ديدار با عربستان نيز نبايد به عنوان سرمربي روي نيمكت مي‌نشست.
وي ادامه داد: قرارداد علي دايي در تاريخ 1/1/88 به پايان مي‌رسيد. بنابراين، او بر اساس كدام قرارداد با فدراسيون در ديدار با عربستان هدايت تيم ملي ايران را بر عهده داشت؟ چرا فدراسيون اسم او را در سال 88 به عنوان سرمربي تيم ملي ايران به AFC داده است؟ كليه مطالب و مستندات در پرونده، راي بر محق بودن دايي دارد. تنها نكته‌اي كه در قرارداد علي دايي با فدراسيون وجود داشت، توافق بر سر مبلغ قرارداد بوده است.
وكيل دايي در مورد احتمال شكايت علي دايي به فيفا گفت: دايي در دو سه روز آينده در مورد اينكه به فيفا شكايت شود، تصميم‌گيري خواهد كرد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/26
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: