برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

به خاطر دفاع از نايب‌قهرماني سال گذشتهنعمت‌پور: تيم ملي فرنگي كار سختي در مسكو پيش رو دارد

طالب نعمت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: علاوه بر اينكه كشتي‌ گرفتن در روسيه اصولا سخت است، تيم ملي فرنگي بايد حداقل از عنوان نايب‌قهرماني سال گذشته‌اش هم دفاع كند، به همين دليل امسال در مسكو كار سختي را پيش رو خواهيم داشت. البته تيم تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته و همه كشتي‌گيران‌مان باانگيزه هستند.
وي كه از شانس بسيار زيادي براي كسب دوبنده وزن 84 كيلوي تيم ملي در مسابقات جهاني 2010 برخوردار است، تصريح كرد: هر كشتي‌گيري كه فاكتورهاي اين قانون را داشته باشد، مي‌تواند موفق باشد. من هم نسبت به اين جهاني خيلي اميدوارم كه بتوانم نتيجه سال‌ها تلاشم را بگيرم.
اين كشتي‌گير خاطرنشان ساخت: سال گذشته هم مدعي اصلي اين وزن بودم چون در جام يادگار و آسيايي اول شده بودم؛ اما به خاطر عمل جراحي كه پشت سر گذاشتم شانس حضور در مسابقات دانمارك را از دست دادم. در پايان جهاني سال گذشته تمريناتم را پيگيري كردم و يك سال زحمت كشيدم. به همين دليل اگر ملي‌پوش باشم قول مي‌دهم بار ديگر كسب مدال در 84 كيلوي تيم ملي فرنگي را ادامه داده و حتي رنگ آن را بهبود ببخشم.
در سال‌هاي اخير تيم ملي فرنگي 2 بار توسط سامان طهماسبي و در دانمارك نيز با حبيب‌الله اخلاقي در اين وزن به مدال برنز رسيده است.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/26
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: