برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

از اوسال به فيفا شكايت خواهيم كرد

مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس گفت: ‌در صورتي كه اوسال تعهدنامه باشگاه را امضا نكند، از وي به فيفا شكايت مي‌كنيم.

مصطفي شكري ، اظهار داشت: به هيچ عنوان دوست نداريم با توجه به قرارداد شفافي كه با اوسال داريم، مشكلي بين طرفين به وجود آيد. به همين دليل، به مهاجم بوركينافاسيويي اعلام كرديم كه بايد تعهدنامه‌اي را كه تهيه كرده‌ايم، با توجه به قراداد امضا كند و قرارداد فسخ شود.

وي افزود: متاسفانه اوسال چند بار به باشگاه آمده و از امضا كردن اين قرارداد خودداري مي‌كند كه يكي از روزها ظهر امروز است. حاضريم از خيلي از چيزها منصرف شويم؛ اما از حق باشگاه نمي‌گذريم.

شكري عنوان كرد: اوسال بايد 30 هزار دلار به ما بدهد چون اين پول را در ازاي امضاي قرارداد از ما گرفته است؛ اما به نظر مي‌رسد پول را نمي‌خواهد پس بدهد. در صورتي كه تعهدنامه فسخ قرارداد را امضا نكند، قطعا تا چند روز ديگر به فيفا شكايت مي‌كنيم و با توجه به اينكه ITC او در دست ماست، نمي‌تواند با تيم ديگري عقد قرارداد كند.

وي افزود: اوسال از پرسپوليس 30 هزار دلار بابت امضاي قرارداد و 12 هزار دلار مدير برنامه‌هاي او دريافت كرده است. او با رفتارهاي غير متعارف به دنبال هدف ديگري است كه اگر ظرفيت قانوني اين موضوع پر شود، ما نيز حق خود مي‌دانيم كه از حقوق باشگاه دفاع كنيم. وضعيت خوبي در انتظار اين بازيكن نخواهد بود.
تاریخ: 1389/5/26
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: