برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حمایت هم تیمی علی کریمی بر خلاف نظر مدیرعامل از جادوگر :اخراج کریمی به روزه‌خواری ارتباط نداشت /خبرهای جدید در راه است؟!

محمد غلامی بازیکن تیم فوتبال استیل آذین تهران در واکنش به اخراج علی کریمی از باشگاه استیل آذین گفت: اخراج کریمی از استیل آذین دلیلی غیر از روزه‌خواری داشته است.

مهاجم تیم فوتبال استیل آذین که به شدت از اخراج علی کریمی نگران است، درخصوص او از استیل آذین و تاثیر آن بر روند این تیم در ادامه لیگ توضیح داد: بی‌شک کریمی وزنه‌ای بزرگ برای تیم ما محسوب می‌شود و اگر نباشد تیم ما مطمئنا ضربه خواهد خورد.

غلامی ادامه داد: علی کریمی حتما به استیل آذین باز می‌گردد چرا که من به خاطر او به استیل آذین آمدم و اصلا این تیم متعلق به کریمی و هدایتی است و ما و همه بازیکنان تلاش خود را می‌کنیم تا کریمی زودتر به این تیم بازگردد.

محمد غلامی با تایید صحبت‌های معدنچی در این خصوص که ظهر روز بازی مقابل استقلال همه بازیکنان استیل آذین نهار خورده‌اند، گفت: صددرصد صحبت‌های معدنچی را تایید می‌کنم چرا که او حرف راست را زده است. این یک موضوع کاملا طبیعی است که همه بازیکنان نتوانند به دلایلی روزه‌ بگیرند و من فکر می‌‌کنم که مانور دادن روی موضوع روزه‌خواری علی کریمی معنایی نداشته باشد و به نظر من اخراج کریمی مطمئنا دلایل دیگری داشته است.

مهاجم استیل آذین همچنین در رابطه با دیدار بعدی این تیم در لیگ مقابل مس کرمان گفت: بازی سختی مقابل مس در پیش داریم چرا که آنها بازی قبلی خود را با یک پیروزی پرگل پشت سر گذاشتند و با انگیزه‌ای مضاعف به زمین ما می‌آیند اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که 3 امتیاز این بازی حساس را کسب کنیم.

غلامی در خصوص عملکرد خود در این فصل لیگ برتر نیز گفت: خوشبختانه امسال تمرینات بهتری را نسبت به سال گذشته پشت سر گذاشته‌ام و بدنسازی‌ام نیز بهتر بوده است. من در سال قبل یک هفته مانده به شروع لیگ به استیل آذین پیوستم اما امسال توانستم با تمرینات خوب جای خودم را در تیم تثبیت کنم.

مهاجم سابق پاس همدان در مورد اینکه آیا می‌تواند امسال آقای گل شود نیز گفت: تمام تلاشم را می‌کنم که آقای گل شوم.
تاریخ: 1389/5/26
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: