برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

يك كارشناس : صعود بسكتبال سه نفره ايران به جمع ‪ ۸‬تيم برتر بعيد است

ورزش. بسكتبال. بسكتبال
تهران - مهران شاهين طبع كارشناس بسكتبال ايران گفت: اگر در بازي مقابل تيم سه نفره ليتواني بهتر بازي مي‌كرديم امروز براي صعود به جمع ‪ ۸‬تيم برتر المپيك نوجوانان ‪ ۲۰۱۰‬سنگاپور اميدوار بوديم .

وي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: در شرايطي كه امتياز تيم‌ها در شرايط يكسان است، تفاضل گل‌ها خيلي مهم است و با توجه به اين كه امتيازهاي ايران منفي است خيلي بعيد مي‌دانم از اين مرحله صعود كنيم.

اين كارشناس بسكتبال كشورمان گفت : صعود آرژانتين قطعي است و تيم ليتواني بخت دوم صعود از اين گروه است البته با توجه به بازي‌هاي فردا شايد تيم ايران در رتبه سوم هم جايي نداشته باشد و در پله پنجم قرار بگيرد.

شاهين طبع در مورد عملكرد بازيكنان كشورمان گفت: نوجوانان ايران تمام زحمت خود را كشيدند هر چند كه نتايج خوبي به دست نياوردند اما بازي‌هاي بسكتبال سه نفره معيار خوبي براي ارزيابي تيم بسكتبال يك تيم كشور نيست چرا كه زمان و قوانين اين بازي‌ها با هم متفاوت است و نمي‌توان اين دو را با يكديگر مقايسه كرد.

به گفته وي فدراسيون جهاني رشته بسكتبال سه نفره را همچون رشته واليبال ساحلي مطرح كرده است و قصد دارد در المپيك ‪ ۲۰۲۰‬نيز مسابقات اين رشته را برگزار كند .تاریخ: 1389/5/27
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: