برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/شیریان: می‌دانستم صعود نمی‌کنم

تنها نماینده کشورمان در رشته تیراندازی با کمان بازی‏های المپیک نوجوانان پس از حذف از دور این رقابت‎ها گفت: توقع زیادی از خودم نداشتم چون می‎دانستم صعود نمی‌کنم.

یاسمن شیریان در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به سنگاپور سطح برگزاری بازی‏های المپیک نوجوانان در شته تیراندازی با کمان را بالا توصیف کرد و اظهارداشت: امتیاز بسیاری از شرکت کنندگان به رکوردهای جهانی بزرگسالان این رشته نزدیک است. در کل سطح مسابقات خیلی خوب است.

وی تصریح کرد: البته محل برگزاری باران شاهد بارش باران و وزش باد بود. این مسئله رقابت‏ها را تحت تاثیر قرار داد با این وجود هیچ یک از رکوردها پایئن نیامد.

تنها نماینده کشورمان در رشته تیراندازی با کمان بازی‏های المپیک نوجوانان با اشاره به ناکامی خود از صعود به مرحله دوم این رقابت‏‎ها ادامه داد: نمایندگان کشورهایی مانند چین، کره‎جنوبی و استرالیا خیلی خوب بودند. در میان این ورزشکاران تلاش من نتیجه‏ای نداشت.

شیریان تاکید کرد: البته از خودم توقع زیادی نداشتم چون می‏دانستم صعود نمی‏کنم. البته وجدانم راحت است چون واقعا تلاش کردم. هیچ کوتاهی نداشتم.

این تیرانداز نوجوان کشورمان ابراز امیدواری کرد که با پیگیری منظم و جدی تمریناتش بتواند به موفقیت‏های بزرگی دست یابد.

یاسمن شیریان امروز چهارشنبه در مرحله حذفی رقابت‏های تیراندازی با کمان مقابل "ایزابل وی هارمر" از آلمان با نتیجه 6 بر 2 شکست خورد و از راهیابی به مرحله دوم بازماند.

نخستین دوره بازی‎های المپیک نوجوانان با حضور 3600 ورزشکار 14 تا 18 سال از 204 کشور جهان در 26 رشته ورزشی  از تاریخ 24 مرداد ماه آغاز و 4 شهریور ماه به پایان می‎رسد.


تاریخ: 1389/5/27
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: