برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

افتخاری در معارفه ایلکا:برای تحول ورزش تهران باید از تمام ظرفیت‌ها استفاده کرد

مدیرکل تربیت بدنی استان تهران گفت: تربیت بدنی استان تهران نماد ورزش ایران است و باید در جهت تحول ورزش این استان از تمامی ظرفیت های موجود استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدرضا افتخاری که صبح روز چهارشنبه در مراسم معارفه علی ایلکا سرپرست جدید تربیت بدنی حوزه شمال شرق تهران سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: ورزش استان تهران نیاز به یک تحول اساسی دارد و با تلاش هایی که طی چندماه گذشته صورت گرفته و حمایت های سازمان تربیت بدنی و با استفاده از تمامی پتانسیل موجود در این استان به زودی شاهد تحولاتی مثبت در عرصه ورزش کلان شهر تهران و استان تهران خواهیم بود.

وی اضافه کرد: بر این باورم که در گذشته نیز تمامی مسئولانی که در این اداره حضور داشته اند با هدف خدمت پا به عرصه گذاشته اند ولی در حال حاضر بنده اعتقاد دارم که با وجود تمام تلاش های صورت گرفته نیاز است که با کار و تلاشی مضاعف ورزش تهران را به جایگاه اصلی خود برسانیم چرا که ورزش تهران نماد ورزش کشور است و هراندازه ما درتهران با برنامه تر و منظم تر و دقیق ترکار کنیم ، ورزش در سایر استانها رشد فزون تری خواهد یافت.

مراسم معارفه علی ایلکا به عنوان سرپرست جدید تربیت بدنی حوزه شمال شرق با حضور سید رضا افتخاری مدیرکل، ابوالفضل ملاجعفری مسئول سابق تربیت بدنی حوزه شمالشرق و مطیعی رئیس حراست تربیت بدنی استان تهران در این حوزه برگزار شد.


تاریخ: 1389/5/27
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: