برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با تاكيد بر انتخاب 3 مربي از سوي سرمربيانطالب‌پور: تيم‌هاي كشتي دانشجويان با 5 مرحله اردو راهي ايتاليا مي‌شوند

مهدي طالب‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: تاكنون المپياد تابستاني در مجموعه علوم پزشكي تهران برگزار شده و كشتي‌گيران نيز 2 مرحله اردو را پشت سر گذاشته‌اند. تيم‌هاي آزاد و فرنگي بعد از اين نيز 3 مرحله اردوي آماده‌سازي را پشت سر خواهند گذاشت و بعد از آن راهي مسابقات دانشجويان جهان در تورينوي ايتاليا خواهند شد.
وي با اشاره به روند طي شده براي انتخاب سرمربيان 2 تيم آزاد و فرنگي خاطرنشان ساخت: در فدراسيون دانشجويي، با توجه به وجود 5 بخش، از آنها خواستيم كه نمايندگان خود را براي روساي انجمن رشته‌هاي مختلف ورزشي اعلام كنند كه به اين شكل بار ديگر جواد شهلايي به عنوان رئيس انجمن كشتي انتخاب شد. براي انتخاب سرمربيان 2 تيم آزاد و فرنگي نيز در هر بخش 3 گزينه معرفي شد.
مدير كل تربيت‌بدني وزارت علوم تاكيد كرد: در نهايت با در نظر گرفتن ملاحظات اخلاقي و فني، در رشته فرنگي به حسن رنگرز رسيديم كه با او مذاكره شد و اين سمت را پذيرفت و در رشته آزاد نيز امير توكليان مد نظر قرار گرفت كه هر 2 نفر علاوه بر داشتن عنوان جهاني، پيش از اين به عنوان مربيان تيم‌هاي ملي نيز فعاليت كرده‌اند.
طالب‌پور ادامه داد: در هر رشته نزديك به 60 تا 70 كشتي‌گير به اردوها دعوت خواهند شد و اوايل آبان ماه نيز تيم‌ها به مسابقات جهاني ايتاليا اعزام مي‌شوند. بايد از فدراسيون كشتي نيز به خاطر همكاري و حمايتي كه از تيم‌هاي دانشجويي دارد، تشكر كنم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/27
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: