برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

احساس كسب مدال را در خود مي‌بينممحمدي: اگر نتيجه نمي‌گرفتم كشتي را كنار مي‌گذاشتم

مهدي محمدي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: هميشه همه كساني كه روي سكوي جهاني مي‌روند قبل از مسابقات حس خاصي درون خود دارند. امروز من هم همان احساس را دارم و مي‌خواهم حتما نتيجه بگيرم چون دوست ندارم بدون مدال روزهاي قهرماني‌ام تمام شود. اگر فكر مي‌كردم نمي‌توانم مدال بگيرم، خيلي زودتر از اين خداحافظي كرده و دنبال درس و زندگي‌ام مي‌رفتم.
وي تصريح كرد: كشتي كه از نظر مالي چيزي ندارد كه آدم به خاطر آن وسوسه شود تلاش كند. البته اين فقط عشق است كه مرا باز هم به سوي كشتي ترغيب مي‌كند. به قول محمد بنا اگر عشق نباشد يك لحظه هم نمي‌توان در كشتي ماند. وقتي اين كشتي‌گيران را در خانه كشتي مي‌بينم كه صبح تا شب تمرين كرده و زجر مي‌كشند هميشه از خدا مي‌خواهم همه آنها روي سكو بروند تا حداقل با مدال مزد زحمات‌شان را بگيرند.
عضو تيم ملي فرنگي در مسابقات جهاني 2005 و 2007 خاطرنشان ساخت: هنوز هيچ اظهار نظر رسمي در مورد ملي‌پوش وزن 74 كيلو نشده و نمي‌دانيم نظر كادر فني روي من است يا فرشاد عليزاده؛ اما فكر مي‌كنم در اين اردويي كه از فردا (پنجشنبه) آغاز مي‌شود، ملي‌پوش معرفي شود. اگر من به مسكو بروم و نظر كادر فني روي من باشد، قول مي‌دهم بهترين كشتي‌ها را بگيرم و از موقعيتم به خوبي استفاده كنم.
محمدي تاكيد كرد: بعد از مدتي كه در كوران مسابقات نبودم، كارم را براي سال 2010 از ليگ آغاز كردم و بعد به آسيايي رفتم. آنجا سوم شدم و دليلش فقط همين دوري از ميدان بود. امروز شرايطم نسبت به آسيايي خيلي فرق كرده و وضعيتم اصلا قابل‌قياس با آن روزها نيست. مربيان تيم ملي هم در اين خصوص خيلي كمك كردند تا اين‌همه تغيير در من ايجاد شود و به آنچه مي‌خواهم برسم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/27
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: