برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

وزنه برداري المپيك نوجوانان سنگاپور غزاليان: تمرينات خوبي را پشت سر نگذاشتم

ورزش. وزنه برداري. وزنه برداري
وزنه بردار دسته ‪ ۶۹‬كيلوگرم كشورمان در بازيهاي المپيك نوجوانان گفت كه پيش از سفر به سنگاپور به خاطر مصدوميت از ناحيه زانو و كمر به مدت ‪۲‬ هفته تمرين مطلوبي نداشتم.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا، محسن غزاليان نماينده دسته ‪ ۶۹‬كيلوگرم وزنه برداري كشورمان در بازيهاي المپيك نوجوانان روز گذشته با مهار وزنه هاي ‪ ۱۱۸‬كيلوگرم در حركت يك ضرب و ‪ ۱۳۵‬كيلوگرم در حركت دو ضرب و با مجموع ‪ ۲۵۳‬كيلوگرم به عنوان هفتمي بسنده كرد.

وي كه به هيچ وجه از عملكرد خود راضي نيست در اين مورد گفت: به دليل مصدوميت از ناحيه زانو و كمر به مدت ‪ ۲‬هفته تمرين مطلوبي نداشتم ضمن اين كه با ‪ ۳‬كيلو كاهش وزن نيز مواجه بودم.

وزنه بردار دسته ‪ ۶۹‬كيلوگرم كشورمان پس از كسب اين عنوان افزود: برخلاف حركت يك ضرب كه بسيار راضي‌كننده و مطلوب بود به هيچ وجه از عملكردم در حركت دو ضرب راضي نيستم.

وي خاطرنشان كرد: اين براي اولين بار بود كه من در مسابقات بين‌المللي شركت ميكردم و تا پيش از اين در بسياري از سفرهاي برون مرزي يا خودم يا تيم دچار مشكل ميشد و بارها از انجام سفر و تجربه اندوزي باز ماندم.

وي يادآورشد: متاسفانه در هنگام مسابقات نيز در فاصله بين انجام دو حركت با آسيب ديدگي مواجه شدم كه اين مصدوميت بر كارايي من در حركت دوضرب تاثير داشت.

غزاليان تاكيد كرد كه نبايد كاهش وزن سه كيلويي من نيز در كسب اين عنوان ناديده گرفته شود چراكه همين كاهش وزن نابهنگام تاثير زيادي در وزنه زدن من داشت.


تاریخ: 1389/5/27
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: