برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

وزنه برداري المپيك نوجوانان سنگاپور كاظمي نژاد: فقط به كسب مدال طلاي اين بازي‌ها فكر مي‌كنم

ورزش. وزنه برداري. كاظمي
تهران - وزنه بردار تيم نوجوانان كشورمان در رقابت‌هاي المپيك سنگاپور پيش از مصاف با حريفان با اعلام رضايت از شرايط جسماني‌اش گفت: با توجه به شرايط مطلوب روحي و جسمي ام فقط به كسب مدال طلا و قهرماني دسته ‪+۸۵‬ كيلوگرم اين پيكارها مي‌انديشم.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا، فردا و در آخرين روز مسابقات وزنه برداري المپيك نوجوانان سنگاپور ، عليرضا كاظمي نژاد شانس مسلم كسب مدال در دسته ‪ +۸۵‬كيلوگرم رقابت‌ها به صحنه مي‌رود.

وي در اين مورد گفت: خوشبختانه در سنگاپور تمرينات خوبي را سپري كردم و براي شركت در اين مسابقات در بهترين فرم ايده آل قرار دارم.

كاظمي نژاد با اشاره به رقبايش گفت: من براي كسب مدال طلا بايد با حريفاني از ارمنستان و مصر رقابت كنم. با توجه به استارت ليست، ركوردهاي ما ‪۳‬ نفر نزديك به هم و البته بهتر از ديگر نفرات اين وزن است و من اميدوارم با حفظ تمركز بتوانم در روز مسابقه بهترين وزنه‌ها را بزنم.

مسابقات وزنه برداري المپيك نوجوانان سنگاپور در دسته ‪ +۸۵‬كيلوگرم با حضور مدعيان توانمندي از فردا - پنح شنبه - آغاز مي‌شود كه در آن فيليپه مانسيا از گواتمالا با ركورد ‪ ،۲۲۰‬صباوي از عراق با ركورد ‪ ،۲۹۰‬مويسز سوتلو از مكزيك با ركورد ‪ ،۳۰۲‬ملي آكين از تركيه با ركورد ‪ ،۳۰۵‬حسن محمد از مصر با ركورد ‪ ،۳۳۰‬عليرضا كاظمي نژاد با ركورد ‪ ۳۴۰‬و گئور ميناسيان با ركورد ‪ ۳۵۰‬كيلوگرم با يكديگر به رقابت مي‌پردازند.
تاریخ: 1389/5/27
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: