برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرپرست تيم واليبال نوجوانان ايران: قهرماني در المپيك سنگاپور دور از دسترس نيست

ورزش. داخلي. المپيك نوجوانان سنگاپور. واليبال
تهران - سرپرست تيم واليبال نوجوانان ايران وضعيت اين تيم را براي حضور پرقدرت در بازي‌هاي المپيك نوجوانان ‪ ۲۰۱۰‬سنگاپور مطلوب خواند و گفت:
قهرماني در اين رقابت‌ها دور از دسترس نيست.

به گزارش ايرنا، محمدحسين حسيني با اشاره به وضعيت مطلوب واليباليست‌هاي نوجوان كشورمان از لحاظ آمادگي جسماني، تكنيكي و تطابق با شرايط اقليمي كشور سنگاپور گفت: قدرتمندترين رقيب ايران براي كسب عنوان قهرماني در اين رقابت‌ها تيم ليتواني محسوب مي‌شود.

وي اظهار داشت: تيم ليتواني كه در گروه دوم مسابقات واليبال المپيك سنگاپور قرار گرفته در تركيب خود از لئون، بازيكن پر آوازه‌اي كه در ليگ جهاني بازي مي‌كند بهره مي‌گيرد كه كادر فني و بازيكنان تيم ايران از اين مساله به خوبي آگاه هستند.

وي با اشاره به اينكه رقابت‌هاي واليبال المپيگ نوجوانان سنگاپور در سالن لانگ ونگ برگزار مي‌شود خاطر نشان كرد: طبق برنامه ارائه شده از سوي كميته برگزاري مسابقات واليبال المپيك نوجوانان، تيم ايران از ساعت ‪ ۹‬صبح روز جمعه به مدت ‪ ۴۵‬دقيقه در اين سالن تمرين خواهد داشت.

حسيني در ادامه از برگزاري نشست عمومي و فني مسابقات در روز جمعه خبر داد و افزود: در اين جلسه كه با حضور ناظر فدراسيون جهاني واليبال برگزار مي‌شود، داوران و سرپرستان تيم‌هاي شركت‌كننده در بازيهاي المپيك، علاوه بر بيان مباحث عمومي در خصوص مسابقات، آخرين قوانين و مقررات واليبال را مرور مي‌كنند.

مسابقات واليبال نخستين دوره بازيهاي المپيك در دو گروه سه تيمي برگزار مي شود كه تيم ايران در گروه نخست اين رقابت‌ها با تيم‌هاي آرژانين و كوبا همگروه است.

واليباليست‌هاي نوجوان كشورمان در نخستين مسابقه خود در بازي‌هاي المپيك نوجوانان سنگاپور ساعت ‪ ۶‬عصر روز شنبه به وقت محلي به مصاف تيم آرژانتين مي روند.

نخستين دوره بازي‌هاي المپيك نوجوانان با حضور ‪ ۳۶۰۰‬ورزشكار ‪ ۱۴‬تا ‪ ۱۸‬سال از ‪ ۲۰۴‬كشور جهان در ‪ ۲۶‬رشته ورزشي از تاريخ ‪ ۲۴‬مرداد ماه آغاز شده است و چهارم شهريور ماه به پايان مي‌رسد.تاریخ: 1389/5/27
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: