برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نتايج مسابقات انتخابي تيم ملي كاراته

ورزش. رزمي. كاراته
تهران - رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي كاراته ايران به منظور حضور در بازي هاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو برگزار شد.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا، بنابر تصميم كادر فني در هر وزن ‪ ۳‬ديدار برگزار شد تا هر فردي كه به پيروزي بيشتري دست يابد براي حضور در بازي هاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو انتخاب شود و نفرات بازنده به اردوي تيم ملي براي شركت در مسابقات جهاني صربستان ملحق شوند.

بر اساس اين گزارش در وزن ‪ ۵۵‬كيلوگرم، وحيد حسني پور در مصاف با محمد قاسمي ابتدا به يك برد دست يافت اما، در ادامه ‪ ۲‬مبارزه را واگذار كرد.

در وزن منهاي ‪ ۶۰‬كيلوگرم، امير مهدي زاده در ديدار اول توانست سعيد علي پور را مغلوب كند اما، در دومين مبارزه مغلوب همتاي قمي خود شد تا كار به ديدار سوم كشيده شود.

در اين مبارزه مهدي زاده بار ديگر علي پور را شكست داد كه اين پيروزي با اعتراض حريف به نحوه داوري‌ها همراه بود.

در وزن منهاي ‪ ۸۴‬كيلوگرم برخلاف اوزان ديگر ‪ ۳‬نفر حضور داشتند كه در ديدار اول جاسم ويشگاهي توانست از سد منصور حسن بيگي بگذرد.

دومين ديدار اين وزن را سعيد فرخي و منصور حسن بيگي برگزار كردند كه در اين ديدار نيز حسن بيگي تن به شكست داد.

سومين ديدار اين وزن را جاسم ويشگاهي و سعيد فرخي برگزار كردند كه در وقت قانوني به تساوي كشيد و در وقت اضافي اين ويشگاهي بود كه به برتري دست يافت.

در وزن به اضافه ‪ ۸۴‬كيلوگرم مهران بهنام فر و ذبيح اله پورشيب ‪ ۳‬بار به مصاف هم رفتند كه ‪ ۲‬كاراته كار صاحب يك برد شدند تا كار به مبارزه سوم كشيده شود.

در مبارزه سوم هم اين ‪ ۲‬ورزشكار قديمي به تساوي رسيدن كه با راي داوران پورشيب برنده اعلام شد.

پس از اين راي مهران بهنام فر اعتراض شديدي به داوري‌ها داشت كه گفته مي شود به احتمال فراوان باعث برگزاري يك ديدار انتخابي ديگر بين اين دو كاراته كار سنگين وزن خواهد شد.

تاریخ: 1389/5/27
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: