برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/صادقی: عملکرد شیریان در مسابقات تیراندازی المپیک راضی کننده است

دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان عملکرد یاسمن شیریان در مسابقات المپیک نوجوانان را قابل قبول خواند و گفت: از این تیرانداز نوجوان بیش از این انتظار نداشتیم.

مجید صادقی در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به سنگاپور با بیان این مطلب افزود: شیریان عملکرد خوبی در مسابقات سنگاپور داشت. با شناختی که از  شیریان دارم، او در المپیک کم نگذاشت و در رقابتهای المپیک رکوردهایی را برجای گذاشت که در تهران ثبت کرده بود.

وی با اشاره به اینکه شیریان اولین مسابقه رسمی خود را تجربه می کرد، افزود: شیریان در مرحله یک شانزدهم نهایی رقیبی قدرتمند از آلمان را پیش رو داشت. ما نباید از او انتظار زیادی می داشتیم، ما که پیشینه تیراندازی مان به بیش از چهار سال نمی رسد، نباید انتظار داشته باشیم که شیریان نوجوان در مصاف با حریف قدرتمند خود آنهم از آلمان به برتری برسد.

دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان خاطرنشان کرد: عملکرد شیریان عالی بود و همانی بود که انتظار داشتیم. ورزشکاران ما همیشه رکوردهای داخلی شان با خارج از کشور متفاوت است اما یاسمن رکوردش در المپیک تغییر آنچنانی با رکورد داخلی اش نداشت.

صادقی در پایان تصریح کرد: ما باید قبول کنیم که کار دشواری در مصاف با حریفانی از کره جنوبی، آمریکا، آلمان و روسیه پیش رو داریم و باید توان خود را بالاتر از این ببریم. شیریان استعدادی است که باید او را حفظ کنیم و پرورش دهیم.

نخستین دوره بازی های المپیک نوجوانان با حضور 3600 ورزشکار 14 تا 18 سال از 204 کشور جهان در 26 رشته ورزشی  از تاریخ 24 مرداد ماه آغاز و 4 شهریور ماه به پایان می‎رسد.


تاریخ: 1389/5/27
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: