برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در روز‌هاي آخر من را از فهرست كنار گذاشتندعبدي: مقابل پرسپوليس با تمام وجود بازي مي‌كنيم

به گزارش خبرگزاري فارس، بهادر عبدي در مورد بازي با پرسپوليس اظهار داشت: همه به نتيجه بازي راه‌آهن و صبا نگاه كرده و فكر مي‌كنند راه‌آهن خيلي ضعيف بوده كه 5 گل دريافت كرده؛ در صورتي كه تا دقيقه 92، نتيجه 3 بر 2 به سود حريف بود. موقعيت‌هاي گلزني به مراتب بيشتري داشتيم؛ اما در روزي كه داور پنالتي روي مرا ناديده گرفت، با دريافت دو گل در لحظات پاياني، شكست تلخي را پذيرفتيم. حالا براي جبران مافات و قرار گرفتن در جايگاهي بهتر، بايد مقابل پرسپوليس با تمام وجود بازي كنيم.

بهادر عبدي درباره رويارويي‌اش با پرسپوليس گفت: بازي در پرسپوليس و خاطره قهرماني با اين تيم را فراموش نمي‌كنم. احترام خاصي براي هواداران اين تيم قائلم؛ اما دو سال پيش باشگاه در آخرين روزهاي نقل و انتقالات مرا از فهرست كنار گذاشت. گذشته‌ها را فراموش كرده‌ام. حالا نيز به خاطر تعهدي كه به راه‌آهن دارم و با توجه به وضعيت كنوني تيم در جدول، سعي خواهم كرد بهترين عملكرد را داشته باشم.

عبدي درباره گلزني به پرسپوليس گفت: سعي مي‌كنم در كسب يك نتيجه مطلوب تاثيرگذار باشم. تيم ما براي خروج از وضعيت كنوني نياز به يك برد دارد و ما با فراموش كردن اتفاقات تلخي كه در فصل گذشته گريبانگير ما شده با انگيزه خروج از وضعيت كنوني به ميدان مي‌رويم.

وي خاطر نشان ساخت: خودم در پرسپوليس بازي كرده‌ام و مي‌دانم كه همواره بازيكنان اين تيم به راه‌آهن به چشم يك تيم جاندار و خطرناك نگاه مي‌كنند. مي‌خواهم از اين نگاه به نفع خودم استفاده كنم. راه‌آهن در سال‌هاي اخير نشان داده كه مثل سال‌‌هاي دور مقابل تيم‌هاي مطرح نتايج خوبي مي‌گيرد.
وي ادامه داد: اميدوارم بتوانيم با كسب يك نتيجه خوب با روحيه‌اي بهتر در دو بازي خارج از خانه به مصاف شاهين بوشهر و بعد هم سايپا برويم. من هم در بازي مقابل پرسپوليس سعي مي‌كنم از فرصت‌ها استفاده كنم و اگر هم گل بزنم قطعا به احترام هواداران پرسپوليس شادي نمي‌كنم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/27
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: