برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

راهیابی 9 کاراته‌کا به اردوی بازی‌های آسیایی/ ویشگاهی هم دعوت شد

رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته برای حضور در بازی‌های آسیایی گوانگ‍ژو با دعوت از 9 کاراته‌کا به اردوی این تیم به اتمام رسید که نام جاسم ویشگاهی نیز در بین آنها دیده می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته برای شناخت نفرات برتر جهت تشکیل اردوی آماده سازی صبح امروز پنجشنبه در سالن تمرین مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که در پایان این مسابقات 9 کاراته‌کا به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند.

در وزن 55- کیلوگرم محمد قاسمی و حامد بلوری حضور داشتند که قاسمی پس از سه مبارزه با کسب دو پیروزی به همراه وحید حسنی‌پور نفر اول این وزن به اردو راه یافتند.

همچنین در وزن 60- کیلوگرم که پیش از این امیر مهدیزاده به عنوان نفر اول به اردو دعوت شده بود، ابتدا علیرضا اجدادی سه بار به مصاف محمد غروبی رفت و تنها یک برد با رای داوران بدست آورد. محمد غروبی که دو مبارزه نخست خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بود در مصاف با سعید علیپور دو بار تن به شکست داد تا علیپور در کنار مهدیزاده به اردوی گوانگژو برود.

سعید فرخی که از وزن 75- کیلوگرم به وزن 84- کیلوگرم آمده بود، معادلات این وزن را بر هم زد. فرخی ابتدا مقابل نادر جودت به برتری رسید و پس از آن برابر رسول همرنگ 2 پیروزی دیگر بدست آورد. همرنگ و جودت نیز در 2 مبارزه‌ای که مقابل هم انجام دادند، یک برد و یک باخت بدست آوردند تا در نهایت فرخی به اردوی گوانگژو دعوت شود.

در این وزن ابراهیم حسن بیگی به عنوان نفر اول به اردو دعوت شده بود، ضمن اینکه جاسم ویشگاهی با کسب مدال طلای دانشجویان جهان در این وزن به اردو دعوت شد.

در وزن 84+ کیلوگرم اسماعیل ترکزاد 2 بار از سد رضا عزیزی گذشت و سپس سه بار با مهران بهنام‌فر مبارزه کرد که 2 بار متحمل شکست شد و یک برد بدست آورد تا بهنام فر به همراه ذبیح الله پورشیب به اردوی آماده سازی راه پیدا کند. 

اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته برای حضور در بازی‌های آسیایی گوانگژو از روز جمعه در مجموعه ورزشی آزادی زیر نظر مسعود رهنما و شهرام هروی آغاز خواهد شد.

اردوی این تیم 10 روز به طول خواهد انجامید و در آغاز اردوی بعدی رقابت‌های انتخابی در وزن 84- کیلوگرم برگزار خواهد شد و از بین ویشگاهی، حسن بیگی و فرخی یک نفر اردو را ترک خواهد کرد.


تاریخ: 1389/5/7
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: